danielwanderer

Zase ďalšie sklamanie do zbierky. Konečne mám možnosť pozrieť si tento snímok a po ňom pocit, že som to vôbec nemusel robiť. Farrellov výraz tváre sa tu dokonalé hodí, ale ani on nevydal zo seba maximum. Koniec je úplne, že žiadny. Keď to porovnám s mojím thrillerovým merítkom menom SAW, tak Telefónna búdka zaostáva až to nieje pekné... ()

Kathien°

Thriller, co se odehrává v malém prostoru. Ta změna se mi líbila. Aspon nepobíhá po městě a pak ho jen tak uvidí a stejně zvítězí... Příjemná změna oproti thrillerům honičkám ()

LukH

Nejsem příznivcem Joela Schumachera, ale toto se mu fakticky podařilo. I přes velmi krátkou stopáž Vás tento thriller nenechá vydechnout. Hereckému koncertu Colina Farrella výborně sekunduje hlas neviditelného záporáka Sutherlanda, to vše v dusné klaustrofobické atmošce...4,5* ()

polonius

Výborný thriller, vynikající scénář, výborní herci. Colin Farrell je jedinečný. Jediné co mi brání udělit plný počet je absence působivé muziky. I když byla by k tomuto filmu vůbec vhodná? Otázka do pranice…. ()

stiewe

Zajímavé, že více jak hodinový pohled na telefoní budku mě udržel v naprostém napětí a strachu z další scény co se stane. Colin Farrell předvedl něco nepředstavitelného a skvělého za což si ho velice cením a pro mě se stává jedním z nejlepších herců současnosti. ()

Uhura

Schumacher dokázal natočit napínavý, akční film téměř výhradně se odehrávající na ploše 2x2 metry, aniž by došlo k jakýmkoliv hluchým místům nebo nudnějším sekvencím. Celý děj je situován do jedné telefonní budky, geniálně, protože tak jsou nám prostřednictvím telefonu zprostředkována jiná místa. Mohla by to být jakákoliv místa na světě, a stále se hlavní scéna, hlavní děj a hlavní postava bude odehrávat na jediném malinkatém místě. ()

prochy10

asi životní role K. Sutherlanda :D :D .........ale jinak výborně vymyšlený příběh, i když to vypadá podobně jako Sniper s W. Snipesem, tak je to hodně odlišné.......zdejší zajímavý a napínavý příběh podpořený přesvědčivým C. Farrellem stojí za to ()

casef

Výborně natočený thriller, který Vás vtáhne hned, jak zazvoní telefon. Aneb jak i z minima, když je kvalitní scénář, jde udělat velké dílo a našponovat atmosféru, jak lano na bungee jumping. Vynikající představení sólisty Colina Farrella, který táhne celý film. ()

Crazynka

Ačkoli jde o nízkorozpočtový film odehrávající se prakticky na jednom místě, na půvabu filmu to pranic neubírá. Thriller jak má být, skvělý nápad. Má spád, zvraty a perfektního Colina Farrela v hlavní roli. Silné 4 hvězdy. ()

hero_bk

Člověk se za těch 72 minut čistýho času ani nestačí nudit - a to je to oč tu běží. Dobře promyšlený thriller s jednoduchou zápletkou i morálním ponaučením, na který se rozhodně stojí za to podívat. ()

nicneznam

Na půli Carlitovy cesty jsem se zastavil v Telefonní budce, abych se po dlouhé době konečně skvěle a nefalšovaně bavil. Překvapilo mě to po všech stránkách. Námět je sice zajímavý a přímo se filmařům nabízel, ale stále jsem nechtěl uvěřit tomu, že uprostřed New Yorku plném lidí si může ostřelovač zahrávat s chlapem v budce tak, aby to bylo třeba jen trošíčku smysluplné, napínavé a nebo snad dokonce emotivní. Před tímhle filmem ale musím sklonit hlavu a logické chyby, které vyvstávaly na povrch, zůstanou výjimečně u ledu jako nepoužitelné. Jak si třeba jednoduše vysvětlit přehnanou policejní reakci na blázna v budce, který prý střelí na dalšího? Film třeba jen odkazuje na policejní situaci po teroristických útocích, kdy by nebylo dobré v očích veřejnosti nic podcenit. Rozběsněné prostitutky, agresivní jedinci, nevšímavost a chaotičnost velkoměsta, zkaženost. To, kvůli čemu se Scorsese 2 hodiny rve nebo jezdí taxíkem, dokázal Joel Schumacher za 81 minut - ukázat město v napjaté situaci, v které vyplave na povrch všechna špína. Nejen Stuea. Colin Farrell je dalším překvapením, protože po Novém světě jsem nevěřil tomu, že to je herec. Kamera a střih je lahůdkou na konec, protože celý film působí jak akční jízda a přitom stojíme na místě. Budka si zaslouží vaší pozornost. ()

departed

Při každém zkouknutí, pokaždé to stejné strhující napětí, i když dopředu vím, jak vše dopadne. Je to prostě tak skvěle napsané (ty dialogy v některých částech opravdu nemají chybu), tak skvěle zahrané (asi nejlepší Farrellova role imo), celé navíc v doprovodu výborné hudby. ()

Fildas

Film o pár hercích který dokáže chytit a nepustit. Tempo mi vyhovovalo, Colin zářil, atmoška napínavá! No tak co vytknout? Děkuji viděl jsem a rád se mrknu zas. ()

Izz

Chutná adrenalinová jednohubka,která napíná do poslední chvíle,ohromí skvostným tempem,ale po zhlédnutí dozní až příliš rychle.Jako jednorázové rozptýlení ale naprosto perfektní. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor