saaaky

Colin Farrell je můj oblíbenec v téměř jakémkoli filmu a na téměř jakékoli pozici - ať už jako "klaďák" nebo "záporák". No a protože jsem byl neustále atakován dotazy, ale i žebříčky na internetu se slovy: "Ty jsi ještě neviděl Budku ?!", musel jsem se do toho konečně pustit a nenechat se nadále zahanbovat. Ale teď už vím, že tento film je mnohem víc, než jen povinnost. Je to zážitek. Poznání prostřednictvím filmu, co jsme všichni zač, co jsou lidé okolo nás a co kdokoliv z nás může v mžiku být. Je to pravda o lidské společnosti, která se - bohužel - za tu dobu od vzniku snímku, tzn. přesně 10 let, ani o zrnko nezlepšila, ba naopak. A půjde-li to tak, bude telefonátů přibývat a přibývat. Unikátní záležitost! ()

wewrka

Vynikající a strhující. Netřeba akčních a šílených triků. Tohle je filmařské řemeslo v nejlepším slovu. Jednoznačně 5 hvězdiček, za závěr by tomu patřila šestá :-) To Kleopatra - s hlavní u hlavy bych si vzpomněl i na to, že jsem v jednom roce na písku někomu ukrad dudlík :-) ()

Krupe

Výborný thriller s výbornými hereckými výkony Colina Farrella, Foresta Whitakera a "neviditelného" Kiefera Sutherlanda. Škoda, že tato jízda netrvala déle. Jak jednoduché, jedna budka, jedna ulice a máme tu filmovou pecku. Neuvěřitelé a super. ()

Mr.Spaghetti

Celý film na jednom místě, proč taky zbytečně plácat mizerným rozpočtem... ale aby tenhle film táhli jen "dva" herci, tak to klobouk dolů. Doopravdy bych čekal, že to člověka po pár minutách omrzí, ale tenhle thriller dokázal ze všeho vyždímat maximum. V jednoduchosti je síla 100% ()

logosi

Spolu s Death note skvělá ukázka toho,že když máte opravdu dobrý scénář nepotřebujete promakanou akci,plno triků ani efektní výbuchy k vytvoření strhujícího thrilleru. ()

Radim98

Nejsem tak docela fanouškem Colina Farrella, ale takhle utáhnout celý film sám na plátně a v telefonní budce...Klobouk dolů...Hodně hutných 80 minut a i přes trochu předvidatelný závěr napínavé až do samotného konce. Skoro bych doufal v nějaké pokračování, kdyby to jen bylo možné :) ()

janeczek

...Aneb jak ozdravné by pro nás pro všechny bylo mít každý svého "ostřelovače"....ehm, samozřejmě než mu za katarzi par excellence s chutí šlápnete na krk. Tak jako tak, s málem se dá udělat hodně (viz Schumacher) a i na malém prostoru se dá udělat hodně (viz Farrell zaválel jako nikdo!!). A stejně mi to nejde do hlavy, že na něco přes 70 minutách stopáže se vystřídají scény ryze humorné (viz. křepčící štětky), veskrze dojemné (přiznání a odpuštění) a samozřejmě to vše zabaleno do tu většího, tu menšího napětí. ()

Hrobař

Jeden z filmů co se mi vryl do paměti, že přibližně po dvou letech od poslední projekce mám vše stále před očima. Kvalitka ()

tinss_18

Napínanavý thriller, pri ktorom som sa ani raz nepozrela kolko je hodín, myslím tým, že po celý film som neodtrhla oči od obrazovky. Colin Farrel to fakt zahral skvele. No čo dodať, skvelý film s originálnou zápeltkou. Doporučujem si pozrieť. ()

Bogeyman

"Keď zvoní telefón musí sa zdvihnúť, že?" - táto veta mi bude v hlave znieť už asi po celý môj život. Ale pekne poporiadku. Mladý publicista s hektickým životom ani netuší, že ho čaká najťažší deň jeho života. Nachádza sa na rušnej ulici a predsa je tak osamelý. Tak sám a v tak veľkom nebezpečí a nikto mu nemôže pomôcť. Čím to je, že tento film, ktorý bol natočený takmer zadarmo, púta takú pozornosť? Film sa nám snaží ukázať ako sú naše životy uponáhľané a ako rýchlo sa môže zmeniť všetko v čo veríte. Myslíte si že Vaše morálne hodnoty sú nastavené správne? Tento film Vás donúti uvažovať. Rafinovaný strelec ktorý uveznil Colin Farrella si ma získaval každou minútou filmu. Zdanlivo zlá situácia sa mení stále k horšiemu a chvíľkami som mal pocit že som tam v tej telefónnej búdke s Collinom. Tá nervozita, ten pocit nemohúcnosti ma stále držal v napätí. Herci a režísér dokázali na jednom rohu NY vytvoriť skvelú atmosféru ktorá Vám nedovolí ani vstať a ísť na WC. Uvedomil som si, že držím palce strelcovi aby unikol a obeti aby prežila. Tento rozpor ma samého veľmi zaskočil a takýto šokovaný dávam tomuto brilantnému kúsku 5 hviezdičiek. ()

durdos

Dal som to až na tretí pokus a stále nič. Úvod fajn, ale potom moralizujúci psychopat ... aspoň že to bolo také krátke :) Divné je, že aj PizzaManovi vadil Fu*kujúci Farrel. ()

Simply me

První 'pořádný' film s Colinem Farrellem který jsem viděl. Tento kousek by si měli povinně pouštět všichni režiséři a scénáristé jako učebnicový příklad, jak z ho... ehm tedy ničeho uplést bič. Film, který se v 90% odehrává na ploše metr X metr a přesto má až do poslední chvíle co nabídnout. Když jsem se na něj chystal poprvé, tak jsem i přes chválu nečekal mnoho, jelikož jak dobrý asi může být film, který se prakticky celý odehrává v telefonní budce? Výborný! Nechybí tomu napětí, akce, menší psychologický souboj a hlavně to má spád, takže se u toho nebudete nudit (jako u jiných velice slibných projektů). Po prvním shlédnutí filmu jsem byl na konci s podivem mile překvapen že tajemný ostrostřelec přežil a ještě šel Stuartovy pochválit jeho italské botky. Třešnička na konec. Takže každý kdo hledá nějaké psychologické drama, pro zastánce přesnějšího škatulkování thriller, je tento film určitě dobrou volbou proč se na něj podívat (což jsem nedávno opět udělal). ()

Kinderr

Dokážete si představit, že se shruba 80minut budete dívat na chlápka v budce a budete napjatí, jak to dopadne a ani chvíli se nebudete nudit??Tak zkoukněte tehle film a budete si moct odpovědět:-D Podle mě je perfektní, i s málem se dají dělat velké věci. ()

dauby

Dobrý film, příjemně mě překvapil. Člověk by nevěřil, že se dá natočit thriller, který se celý odehrává na jednom místě, ale je to tak. Holt kdo umí (Joel Schumacher), ten umí! ()

PatrikU

Škoda těch pár nesrovnalostí, nebo spíše nedokonalostí a nepřesností. Ale jako psychologický thriller naprosto skvělý... ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor