Casino

P1tr

Velice kvalitní, i přes obrovskou stopáž strhující drama, které sice postupně ztrácí na intenzitě, což zaviňuje ona stopáž, ovšem i přesto si snímek užijete. Herecké výkony jsou, jak již podle jmen lze čekat, vynikající. I přes to, že film začíná "koncem" jsem si cestu k němu užíval. Průběh filmu je velice dobrý, ovšem když se objevily závěrečné titulky, menšímu zklamání ze zakončení jsem se neubránil. Kasíno je velice obstojný film, který u mě na více než 4 * nemá. Ovšem jsou to silné čtyři. Po shlédnutí Mafiánů musím doplnit, že De Niro a Pesci jsou zde ve velice podobných polohách jako ve starším Scorseseho filmu a i spousta dalších společných rysů by se našla. Přesto se neubráním pocitu, že ačkoliv by Godfellas měli být vzhledem ke staršímu datu natočení uznávanější a klasičtější, já si více užil Kasíno. ()

deckardx

De Niro uz ponekolikate zari pod taktovkou Scorseseho.. Je neuveritelne, co dokaze tento reziser natocit a hlavne, jak to umi podat divakum... Jako u jednoho z mala filmu mi vubec nevadila ta delka, ba naopak, jeste bych si dal nasup... ()

rudess

Asi už všetky zápory, no najmä klady a chvály filmu už v komentároch odzneli... Načo zasa hovoriť o tom, že je to výborný film s výbornými výkonmi hercov, ktorý sa dosť podobá svojmu predchodcovi Goodfellas, s ktorým sa vzájomne veľmi pekne dopĺňajú... Ja už len rozmýšľam nad tým, a skutočne nerozumiem, prečo tento "koncert" dostal iba jednu jedinú nomináciu za herečku v hlavnej úlohe... ()

BuryGol

Nevada, Las Vegas. Robert De Niro jako vedoucí casina, Joe Pesci jako mlátička a následně šéf ulic, Sharon Stone jako vysmažená děvka. Opět se všechno točí kolem mafie, skrz Las Vegas se proháněj nehorázný prachy, zákon dělá že nic nevidí. Když se člověku v casinu daří, pravděpodobně skončí s robitou držkou v postranní uličce. Ten film nemá snad žádnou chyba..teda až na to, že se mi zdálo že když auto vybouchlo, byl den a když Roberta odvážej, je noc. Snad jen ta stopáž mohla bejt kratší. Ale jinak fakt brilantní film! ()

U.Tarare

Malinko lepší než Goodfellas, ale pořád mi to nepřijde nic extra. Nevím, co bych filmu vytknul (kromě délky), ale přece jenom mu něco schází. Něco, co by se mi vyrylo do paměti a navždy bych to měl s Casinem spojené. Takhle mi to přijde pouze jako extrémně dlouhý, kvalitně zahraný, dějově zajímavý, avšak průměrný film. ()

Josefin

Nádherá mafiáni, kasino v Las Vegas,perfektní herecká trojice, mělo to grády, skvělé. Snad jenom já tomu vytknu, tento hudební žánr, který sice pasuje do té doby, ale mě nesedí a škrábe mě až na mozku, já bych zvolilla decentnější hudbu proto jen 4 * 80% ,ale jinak paráda! ()

Sir-Filip

Snímek je hodně podobný Godfellas, přesto bych řekl, že je celkově daleko lepší. Už ono magické prostředí Las Vegas a malá nenápadná větička na začátku - " natočeno podle skutečné události " - udělá svoje. Dokumentární styl příběhu mi ze začátku příliš nevyhovoval a dokonce mi i místy lezl na nervy, ale nakonec jsem to už ani nevnímal a ponořil jsem se naplno do příběhu. Do příběhu, který v první hodince trošku tápe,což je ale spíše dáno všemožným vysvětlováním toho, jak to v Casinu funguje, kdo co dělá, kdo co nedělá apd... Nakonec se v těch informacích začnete i ztrácet... Je ale nutné jich pochytit co nejvíce, abyste s nimi mohli dále rozklíčovávat zamotaný děj. Vybaven těmito informacemi z první části Vás už druhá část nemůže nebavit. Závěrečné "kmotrovské" vyřizování účtů je pak vrcholem celého Casina a scéna s Nickem (Joe Pesci) je opravdu nechutná. Ale i to k tomu patří...... "ENJOY IT !!!" ()

Vercinix

Jojo! Tenhle film ví na jakou strunu si nechám rád zadrnkat, škoda jen, že ten tón zní tak dlouho! Ale i tak je krásný :) ()

BlackTom

Goodfellas s novým príbehom, bez cukríčka Liottu a so Sharon... De Niro znova skvelý a charizmatický... Pesci konečne viac charakterový ako len psychotický... Scorsese dobrý rozprávač, nakoniec, ako vždy... Akurát tá Sharon mi tu navzdory chvále, ktorú na ňu peli na Oscaroch, moc nesedí. To si dám oveľa radšej Základný inštinkt. Príjemné a pobaví, ale veľký tresk sa nekoná. Starý Marty už svojho Taxikára neprekoná. ()

Wlck

Je to přesně ten typ filmu, kde je vše precizně provedeno. Aspiruje (a dle hodnocení i je) na jeden z nejlepších filmů, ale pro mně je krom přepálené stopáže ještě nějaký podivný důvod, proč mě ten film vůbec nevzal. Navíc si nemyslím, že by to bylo nějakým problémem s mafiánskými filmy. ()

mkubalikova

Pod vedením skvělého režiséra je i Sharon Stone schopna bravurně zahrát dokonalou mrchu. De Niro a Pesci jsou brilantní. Vynikající film! 90% ()

tommmy89

Jeden z tých najdlhších filmov, čo existujú. (2.50 hod - viac než Titanic). Človek by si povedal: "Čo, preboha mohli do filmu o kasíne nafilmovať na tak dlho?" No vidíte, ale stalo sa. Mne sa to tiež zdalo priveľmi dlhé, ale ubezpečujem Vás, že film vypovedá jeden príbeh o kasíne a mafii tak dlho nie preto, že by to bolo klišé, ale preto, že je o tom fakt čo povedať :) ()

voleman

Další Scorseseho výborný film z mafiánského prostředí kde znovu výborně hrají Robert DeNiro a Joe Pesci, kterým se v tomhle filmovém žánru nedá nikdy opravdu nic vytknout. Po prvním shlédnutí řadím ovšem předchozí Scorseseho film Mafiány před tenhle film, a to asi hlavně díky příběhu, který se mi u tohoto filmu nezdál až tak poutavý jako právě u Mafiánů. Ale narozdíl od nich se mi zdál tento film mnohem více životopisný, a zajímavěji odvyprávěný, takže každý z nich má něco a oba snímky jsou velmi povedené. Myslím si ovšem, že po dalších shlédnutích film ještě řádně docením. zatím dávám 90%. ()

Liqid

Gangsterka je jeden z mých nejmilejších žánrů filmu vůbec. Zde se to propojilo do slušného mixu. Hazard, touha po penězích, moci a slávě, zrada v přátelství a manželství. Na konec toho všeho přišlo na řadu nevyhnutelné krvavé zúčtování. Aneb kdo chce příliš moc... ()

Smileface

Skvělá gangsterka která ukazuje praktiky v Las Vegas a napojení Casina na mafii.Velmi na mě zapůsobilo vyprávění více osob a také drsný humor který je opravdu cool. ()

ondrech

Kamera: Robert Richardson ... po technické stránce dokonalý film. herecké výkony více než vynikající. Spád kterým film začal mírně spadl, ale i tak jsem se celou dobu bavil při sledování tohoto tříhodinového opusu o životech lidí a o tom, jak za vším hledat ženu. ()

solskjaer

Po dlouhé době jsem se opět mrknul na Casino. Je stále dokonalé! I když jsem příběh znal, a i když samotný konec znáte ihned z kraje, stejně vás to dostane a stejně se ke konci filmu přistihnete jak jste napnutí přitom víte jak to dopadne. Opravdu velmi povedený film, možná nejlepší co Scorsese natočil. De Nirovi jsem "sežral" úplně vše-je to holt Pan herec.Pesci mě uchvátil a kdyby mi někdo řekl, že zrovna on bude ten největší rváč a padouch, vysmál bych se mu do obličeje, protože jeho jako padoucha si jen těžko představit. V Casinu byl však bezchybný. Na závěr bych se ještě rád zmínil o Sharon, která byla nádherná a hrozně krásně se vztekala:-) ()

Mr.Jackass

Stopáž filmu mě skutečně zarážela na film podobnéhi žánru 3 hodiny? Ale k mému překvapení jsem se skutečně nenudil ani minutu a nechal se strhnout jak dějem, tak hereckými výkony hlavních představitelů. Robert De Niro je skutečně Pan herec a pomalu se stává jedním z mých nejoblíbenějších... ()

Kánon filmu 2011

Kánon filmu 2011