Divadlo hrůzy

• USA Bloodsucking Freaks (více)

Sardu je postarší pán v čiernom roláčiku, sado-masochista, ktorý vedie maličké newyorské divadielko. Na javisku je bohatým divákom predvádzané ľudské mučenie a ponižovanie. Teda aspoň oni diváci ho majú za predvádzané. V skutočnosti totiž Sardu s jeho sluhom, liliputánom Ralphusom, odchytáva na uliciach nevinné ženy a z divadelných predstavení robí snuff-masakre. Nehovoriac o tom, čo s nimi prevádza v zákulisí...

Jeden zo "slávnych" trashov druhej polovice minulého storočia, ktorý z prekračovania hraníc a borenia tabu ťaží svoju "popularitu". Liliputánsky predstaviteľ Ralphusa, Luis De Jesus, bol do projektu dotiahnutý z podivných pornofilmov s názvami ako The Anal Dwarf. Posledný deň nakrúcania BLOOD SUCKING FREAKS usporiadal bez vedomia režiséra s niektorými ďalšími členmi štábu priamo na placi sexuálne orgie. Predstaviteľ Sarda, 41 ročný začínajúci herec Seamus O'Brien, bol rok po premiére tohto filmu vo svojom byte dobodaný na smrť náhodným lupičom. (POMO)

GOREGASM

Blood Sucking Freaks má od první minuty našlápnuto k bizarně groteskní podívané, která může často cuknout koutky, nehledě na to, jak odpudivé a degradující věci se na plátně odehrávají. Stejně tak ovšem může zvednout žaludek. Úchylnost Sardua a jeho skřetího nohsleda, Ralphuse, od počátku navnadí, jaké zvrhlosti si pro nás Joel M. Reed připravil a není jich málo, většina je ale podbarvena černohumorným podtónem, který pochopím, že neuslyší každý, dvojnásob ženy, které tento snímek čistokrevně dehonestuje. Po sedmdesátkovsku obnažený torture fest s puncem dobové perverze, u kterého mně jako vždy napadne, že každý režisér chce na plátno zhmotnit své sny a touhy, mnohého diváka potom znejistí, jestli je normální :-) X% ()

HAL

Trash über alles. Velezábavné torture-porn s Patem a Matem v hlavních rolích, spoustou full frontal bobřic a nějakého toho zahradního náčiní, které úspěšně najde využití při provozovaní "pure art" freakshow divadla (jako v realitě - můžete dělat COKOLIV vás jen napadne, stačí si to před okolím ospravedlnit tím že je to art :)). Nepochybně jeden z největších vrcholů "žánru", který přivádí sousloví "černý humor" na úplně nový level. ()

DaliX odpad!

Toto nie je v žiadnom prípade film! Toto je absolútny humus! O hereckých výkonoch sa tu nedá ani pískať, o efektoch sa len možno zasmiať a o réžií a celkovom spracovaní je to úbohé. Mám zásadu , že film ohodnotím, keď ho vidím úplne do konca. Na toto mi však stačilo sotva desať minút aby som si uvedomil, že úchylná zvrátená a odporná sračka je pre tento film pekné slovo. Samozrejme som to neskôr dopozeral do konca aby som nepreháňal a uvedomil si, že som urobil ďalšiu chybu, keď som si uvedomil, čo za človeka môže nakrútiť niečo také kde v jednej scéne, sú prostitútky držané v klietke ako zver a ich pán na nich večeria svoju večeru a pritom ich surovo bičuje. Alebo len tak zo srandy do hlavy vyvŕta vŕtačkou dieru a cez slamku začne vysávať mozog, mučí ľudí elektrinou, na obed má ľudské časti tela, mučí ľudí na javisku v priamom prenose za búrlivého potlesku... Aj keď by sa dalo polemizovať o tom, že ide o akýsi príbuzný film, ktorý sa podobá Hostelu, musím skonštatovať, že Hostel je oproti tomu Oscarový film (môj názor na Hostel tiež nie je pozitívny). V mojom meradle najhorší film vôbec, ktorý už nechcem nikdy vidieť a doteraz ľutujem tie peniaze, čo som zaň dal, keď som si ho v stánku kúpil. ()

Bat55 odpad!

"The worst movie I have ever seen." Tento film sa dá označiť za TOTAL SHIT. Nechápem, ako na takejto sračke mohlo robiť cca 20 filmárov (nepočím tých účinkujúcich, odmietam používať slovo herci, veď tam žiadni neboli). Režisér filmu nie je pravdepodobne duševne v poriadku. Obzvlášť konečná scéna ma úplne, totálne že dorazila a presvedčila ma, že toto zdravý rozum nemôže vyprodukovať. Atmosféra je nulová, zvrátenosť je cítiť v takmer každej scéne a triky sú tak úbohé, že sa nad tým dá len a len zasmiať. Už nikdy v živote nechcem vidieť túto sračku, úchylku pár nadržaných ľudí a nechápem ľudí, ktorí v tomto filme hrali. To im museli pekne zaplatiť, ale z čoho? Pochybujem, že tento film mal slušný rozpočet, do toho by nevrazil prachy ani blázon. Hoci niektoré scény sú na zasmiatie, postupom času to vyprchá a z filmu mi zostal len nepríjemný pocit v žalúdku. Ak by existovalo ešte horšie hodnotenie ako odpad, tak by som ho dal. Tento film si odo mňa nezaslúži ani jedno percento, ničím ma nezaujal, nie je v ňom žiadny prvok, ktorý diváka nenechá zaspať, film maximálne nudí (najmä po pol hodinke) a už z prvých minút vie normálny divák usúdiť, že ide o fakt úchylný, zvrátený a brakový film. Btw, je to vlastne film? /0%/ ()

AlistairMir

Divadlo hrůzy je cokoli jen ne dobrý film. Co naplat ona to hrůza skutečně je, bohužel ale ne hororová u které budete napnutí jak šle, ale hrůza ve smyslu totální krávoviny. Máme tady pana Sardel, nebo jak se ten pazdrát jmenoval, a ten má divadlo v NY ve kterém mučí lidi. To je celé. Uvidíte vycucnutí mozku brčkem, partu dívek s bobříkama co Vás roztrhá na kusy a pana Sardel, co nosí rypák tak nahoru, že když prší tak se musí topit, nebo dýchat pusou...Bez atmosféry, bez pořádného děje, bez herců...jedna hvězda za...já nevim třeba za to, že jsem tu hrůzu přežil ve zdraví a nemám tik v oku. ()

• Film se natáčel na Manhattnu v New Yorku v USA. (rafix)
  • Když Sardu (Seamus O'Brien) z jedné z dívek jí, talíř na ní je plný. Když jí však Sardu (Seamus O'Brien) odkopne a talíř se převrhne, je prázdný. (StrYke)
  • Část zvukové stopy filmu byla použita ve skladbách "Hacksore" od kapely Gorerotted a "Pussy Mutilation" od skupiny Torsofuck. (merlinovic)