Reklama

Reklama

Lizzie McGuire

(seriál)
Komedie / Rodinný
USA, (2001–2004), 23 h 50 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Terri Minsky

Hudba:

Sam Winans

Hrají:

Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Hallie Todd, Robert Carradine, Jake Thomas, Ashlie Brillault, Carly Schroeder, Simms Thomas, Haylie Duff, Kyle Downes (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(65)

Obsahy(1)

Seriál popisuje příběhy Lizzie, jejích rodičů a mladšího bratra Matta a hlavně jejích dvou nejlepších kamarádů Mirandy a "Gorda". Děj je zasazen do prostředí domova a školy. Zatím, co se řeší osudy Lizzie a jejích kamarádů a taky hádek s bývalou kamarádkou Kate ve škole, doma se řeší příběhy Mattových povedených kousků, které pak řeší rodiče. Občas jsou zde i scény kdy Matt provokuje Lizzie a dělá jí schválnosti. Občas se taky octneme mimo domov a školu. Seriál je svým obsahem určen mladším (hlavně náctiletým). (ČSFD)

(více)

Recenze (2)

mad.dog 

všechny recenze uživatele

Herci za to nemůžou, ale kvalita provedení je na úrovni domácího videa. Opravdu. Trapné zvuky jak z nějaké grotesky nepřidávají nevtipným pokusům o humor zhola nic, přitom některé prvky fungují, například Lizziein vnitřní hlas zobrazený jako animovaná Lizzie je svěží nápad. Celkově podprůměr. ()

Reklama

Galerie (20)

Zajímavosti (7)

  • Do role Lizzie tvůrci původně zvažovali obsazení Sary Paxton, nakonec však roli získala Hilary Duff. (maluti)
  • Originální název měl být What's Lizzie Thinking?, nakonec se ale producenti rozhodli, že název bude kratší Lizzie McGuire. (maluti)
  • Díky úspěšnosti se producenti rozhodli, že natočí na rozloučenou film "Lizzie McGuire The Movie" - Italské prázdniny. (maluti)

Reklama

Reklama