90 minut do smrti

• USA Castle Falls

Soupeřící gangy hledají miliony dolarů ukrytých v luxusním kondominiu, které má však záhy být srovnáno se zemí. Musejí se vypořádat se správcem, který peníze našel jako první. (Filmbox)

Diskuze

vegetol.mp

Pride mi to cele cudne. Za zbrane je zodpovedny zbrojar, nie asistent rezie. Preco mu tu zbran podaval on? Mna skor zarazilo, ze "zbrojarku" robila akasi 24 rocna dievcina...

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

No nevím mě to neuchvátilo. Vypadá to jako další laciná variace na Die hard. Dokonce nechybí ani skok na požární hadici. No uvidíme to prostředí je extrémně hnusný. Já si nemyslím, že Dolph je vyloženě špatný režisér, ale tohle na žádný zázrak zrovna nevypadá.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Trailer ma celkom milo prekvapil. Od rezisera Lundgrena som cakal nieco horsie :)

Lacike (hodnocení, recenze)

Inak Adkins a Lundgren spolu tocia uz piaty film. Section Eight. Zda sa, ze si padli do oka. :))

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Levně to vypadá, ale v rámci možností, doufám aspon v solidní lehce nadprůměrnou jednohubku :)

CaseyRyback007

Ano je to trailer a ano, mimo bitiek to vyzera jak amaterska zlatanina z youtube. Proste klasicky Lundgrenov rezijny styl. Ten chlap by nemal rezirovat.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Lacike (hodnocení, recenze)

Film je dotoceny. Teraz nasleduje narocna dlha postprodukcia. Snad nebude trvat roky. :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Ked Icarus bol v poho, to si uz neviem predstavit tie horsie filmy :) Akoze z Icarusa si uz toho velmi nepamatam, ale doteraz ma máta, ze pan reziser nepouzil ziadny kamerovy filter, a tak to cele vyzeralo ako natocene domacou videokamerou.

Lacike

Já vím, že ho jako režiséra extra nemusíš. Já netvrdím, že je skvělej rejža, ale Comand performance a Icarus za mě úplně v poho, ale uznávám, že ostatní filmy co režíroval, tak nic moc :)

Lacike

Já se těším Dolph a Scott pohromadě. Dolph opět u režie a scénář od scénáristy Konečné. Snad si na tom dají záležet podobně jako u Skin Trade.

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Pred koronou stihli natacat jeden den. Ale IMDB uz uvadza, ze sa toci dalej a aj Adkins na Instagrame avizoval, ze sa konecne pokracuje. Bude to obrovsky blockbaster s malym Lundgrenom alebo naopak. :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Škoda. O tomhle projektu jsem ani nic nevěděl. No co se dá dělat, teď je v hajzlu úplně všechno.

Lacike (hodnocení, recenze)

Tak aj natácanie tohto filmu kvôli corone odlozili. Sakra. Adkins, Lundgren. Choreo Tim Man. Snad to nakoniec uplne nezrusia.