Jen se dostane do problémů se zákonem a pokouší se zachránit ze svého života, co se dá. (Disney+)

P_Neubauer

Upřímně, nevím jak to mám hodnotit. Jednou stranou mě bavilo sledovat She-Hulk jak rozhoduje o svém seriálu, druhou stranou takhle se zápletky opravdu neřeší. Pochopil bych to kdyby to jen něčemu trochu pomohlo ale aby to vyřešilo celý konflikt? Prorážení čtvrté stěny mám rád ale nemyslím si že by to mělo mít nějaký vliv na příběh, a už vůbec ne takhle velký. Návrat jedné postavy zcela zbytečný, představení jedné nové postavy zcela zbytečný, 9 epizod zcela zbytečných. Nehodnotitelné (radši). ()

oveckaoa odpad!

A poslední díl téhle sračky si zaslouží opět odpad. Po předchozím díle  skončí Jen v cele policie jí nabídne dohodu, že ji nechá být , když bude nosit náramek co jí zabrání být She Hulk a , když odejde z práce na což Jen kývne. Mezitím chce zjistit kdo za tím jejím odhalením stojí a na konci se pobije Hulk , Abomination zmutovaný Hulk King (vypadá příšerně) a Titania pak řekne She Hulk něco ve stylu tohle ne vždyť je to sračka (nejlepší reakce k divákům v celém seriálu) a jde si do Marvelu stěžovat tam se domůže setkání s Kevinem Feigem což je robot (ne není to vtipné jak si Marvel myslí) předtím co zmlátí 3 fízly a  Kevin Feige se jí optá co je pro ni lepší konec ona řekne 10 roků žaláře pro Abominationa a soudní proces s Huk Kingem a objevení Daredevila to se taky stane  a máme konec. Jo ještě se objeví Hulk a Skaar.  0 procent ()

Vampiroza

Jako konečně to vypadalo na pořádnou zelenou melu ale to co se pak stalo bylo jak dostat pistolí na hřebíky stovkáčem do spánku 🤣 do hajz...je proč? Ztracený čtyři minuty s Kevinem. A malý velký cameo konec? Jo konečně se potvrdil aspoň po spekulacích z června. Bože ale co po tomhle šílenství s těmi postavami bude. Snad po tom fiasku nezmizí úplně ()

DJ_bart

tohle bylo tak moc meta až z toho mám METAstáze na mozku.... nemám ponětí, jestli to mám chápat jako nějakou konstruktivní sebereflexi, ale v jednom mám jasno: z MCU, mé dříve oblíbené blockbusterové franšízy a továrny na fantastické spektákly, se stal jeden velkej meme – nevtipnej, trapnej, generickej meme. A ne, borcení čtvrtý stěny non plus ultra tomu fakt nepomáhá. A upřímně, láme mi to srdce. ()

ondravzi odpad!

Prosím vás takové ukončení seriálu je pěkně ostudné, i když sama Jen říká, že je to nesmysl. Aby šla někam a řekla, že chce tohle a tohle, se mi zdá jako kdyby děcko v minecraftu na youtoobu napsalo command @s creative mode, protože mu creeper odbouchl domeček z hlíny, a tak si to postavilo z netherite bloků. Když bude v nějakém dalším filmu, tak prosím, ať to takhle znova nedopadne. ()

• V seriálu se objeví robot jméno K.E.V.I.N a znamená to „Kreativní Entita Vizuálních Intermediálních Návazností“, v originále „Knowledge Enhanced Visual Interconnectivity Nexus“. Robota lze přirovnat k producentovi a řediteli Marvel Studios Kevinu Feigemu. (DominatorCZ)
  • V epizodě je zmíněna postava Mighty Thor jako Lady Thor. Tato postava i přezdívka „Lady Thor“ se objevily ve filmu Thor: Láska jako hrom (2022). (Knowho)