Tvůrci:
Gerald GreenRežie:
Marvin J. ChomskyScénář:
Gerald GreenKamera:
Brian WestHudba:
Morton GouldHrají:
James Woods, Meryl Streep, Michael Moriarty, Joseph Bottoms, Tovah Feldshuh, Tom Bell, Rosemary Harris, Ian Holm, Sam Wanamaker, David Warner, Charles Korvin (více)Epizody(4)
-
The Gathering Darkness (E01)
-
The Road to Babi Yar (E02)
-
The Final Solution (E03)
-
The Saving Remnant (E04)
Obsahy(2)
Berlín, rok 1935. Umělecky založený syn úspěšného židovského lékaře Karl Weiss se žení s katolickou dívkou Ingou. Jeho přítel, Erik Dorf, jenž právě dostal práci v ústředí SS, varuje Karla i s rodinou, aby opustili Německo. Weissovi však odmítnou. Karl je posléze uvězněn v Buchenwaldu a tím teprve začínají těžké časy... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))
(více)Hrají
Marius Goring
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Doctor Who (1963) (seriál)
Holocaust (1978) (seriál)
Neobvyklé příběhy (1979) (seriál)
Robert Stephens
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Inspektor Morse (1987) (seriál)
Blanche Baker
USA
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
The Equalizer (1985) (seriál)
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (2001) (seriál)
Isolde Barth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Bob Sherman
USA
Nejlepší seriály:
The Persuaders! (1971) (seriál)
Holocaust (1978) (seriál)
Space: 1999 (1975) (seriál)
Fritz Weaver
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Prváci (1993) (seriál)
Helmut Janatsch
Rakousko-Uhersko
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Richard Wagner (1983) (seriál)
Fantômas (1980) (seriál)
Lee Montague
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Space: 1999 (1975) (seriál)
Neobvyklé příběhy (1979) (seriál)
Tony Haygarth
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Já, Claudius (1976) (seriál)
Holocaust (1978) (seriál)
Ponurý dům (2005) (seriál)
Stephan Paryla
Rakousko
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Richard Wagner (1983) (seriál)
Vichry války (1983) (seriál)
Peter Capell
Německá říše
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Tales of Tomorrow (1951) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál)
Harry Hornisch
Německá říše
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ernst Hausknost
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Wolfgang Lesowsky
Rakousko
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rudolf Melichar
Německá říše
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Dynastie Straussů (1991) (seriál)
Fantômas (1980) (seriál)
Götz von Langheim
Německá říše
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Richard Wagner (1983) (seriál)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Miriam Mahler
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Nora Minor
Rakousko-Uhersko
Käte Jaenicke
Německá říše
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nina Sandt
Německá říše
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)