Natočeno podle neuvěřitelně skutečného příběhu, film osvětluje i ta nejtemnější místa. Po záchraně mladého chlapce před nelítostnými obchodníky s dětmi se federální agent dozví, že chlapcova sestra je stále v zajetí, a rozhodne se vydat na nebezpečnou misi, aby ji zachránil. Když se mu krátí čas, dává v práci výpověď a vydává se hluboko do kolumbijské džungle, nasazuje svůj život, aby ji osvobodil od osudu horšího než smrt. (bianci)

Diskuze

Dacsus , Dacsus

Oni vůbec totiž nevědí, že "New order" je politická teorie vycházející z  debat platforem odborníků na mezinárodních vztahů, universit a politiků.  A těch "new orderů už bylo" co by teorií. Takže pak se tu youshitson ztrapňuje hajlováním k nějaké hydře... bush měl svou představu o uspořádání světa nazval ji New order, yukushama měl svůj "new order" představu o politickém uspořádání světa atd. Jenže youshitson je jen kluk z večerky co si hraje na Kanaďana.

Cooller (hodnocení, recenze)

btw. Vím že odkazum tady moc neholdujete, ale tady je k dipozici celý film, který vám na hodně toho co popíráte vrhne trochu světla... snad...

CreepyJoe

nejsem si jistý kdo tohle pronesl, ale "inteligene je schopnost adekvatně předpovídat co se stane v budoucnosti, čim chytřejší tim dál takový vidí" a takhle chápu definici inteligence i já. Ty "so-called" konspirační teorie nejsou ve výsledku nic jiného než predikce toho co se stane. Lidé co žerou propagandu z televize nemají tuhle pomyslnou "inteligenci" na to dát si 1+1 dohromady, protože pro ně to neni 1+1, ale 3x+1 (PS. nejsi nahodou ten co mi dal před asi 2ma lety ban v diskusi o Zelenskym? :D).

CreepyJoe

Tak, oni sa sami osieraju, tym ze niekoho z niecoho obvinia, a ak dotycny chce konkretny pripad zalezu, alebo to ignoruju.

Ale to je klasicka woke taktika.

Rovnako ako tu pica Hirnlego vypoti ze tu niekto tvrdi ze Soros vymyslel LGBT. Banda totalnych vymrdov.

Cooller

"New world order" není konspirací, konspirací je až to co se kolem toho vytvořilo, vytváří.

Stejně jako je konspirací že EU znamená prosperitu a mír v Evropě, přitom realita jasně ukazuje, že je tu snaha o druhou čínskou republiku, financovanou Čínou, za účelem vytvořit ještě větší závislost EU na Číně a to v čele s politiky, kteří jsou bud komouši, ostří socani, které mají pro jakékoliv socialistické diktátorské země velkou slabost. < Je tohle konspirace? Možná, nicméně vše do ní geniálně zapadá, nebo jsou fakt v EU tak stupidně tupé jelity.

na příspěvěk reagoval Dacsus, Cooller

Dacsus

Je to idiot :D Mnohokrát to tady od mnohých slyšel a ještě je tak blbej, že se domnívá, že díky tomu, že má přehled ve filmech jej to legitimuje jako arbitra toho co je věrohodný zdroj, nebo není a pod. :D Smutný případ, nicméně nestojí za to, tady nad jeho očividně primitivní osobností jakkoliv déle polemizovat.

na příspěvěk reagoval Dacsus

Bluntman

Tak ještě jednou pane Bludmane: To že si usoudil, že proto, že se orientuješ dobře v oblasti filmu, že máš patent na to co je věrohodný zdroj, blud, nebo co bludem není, nedej bože, že se domníváš že jsi díky tomu nadprůměrně inteligentí,  je čistě tvoje domýšlivost a fikce.

Bluntman

"s výjimkou Dacsuse, jehož spam prostřednictvím alt-right youtubeových videí se lidi naučili buď ignorovat /v lepším případě/, nebo se tomu vysmívat" - lol, ty si fakt kokot. Ktore z tych videi co som sem nahadzal su alt-right? Tie z US senatu?

A tiez by som poprosil upresnit, ktorym konspiracnym teoriam holdujem.

Dacsus (hodnocení, recenze)

Casting non-dwarves for dwarf roles is like casting non females pretending to be female for female roles, or for Women's Sports, or for Miss Universe.

Oh wait...

Dacsus (hodnocení, recenze)

Akonahle je tam to woke trdlo konfrontovane s jednym trpazlicim hercom, hned to zacne byt zabava par excellence.
To je vyslovene template argumentacie woken jedincov aj tu na CSFD.

‘I see stinking, woke hypocrisy!’: Piers Morgan on Snow White remake

hirnlego

Kdyby sis to video přehrál, zjistil bys že Sorosova nadace to celé od počátku financuje. Proč? o tom mužeme polemizovat, ale výsledky takového sponzoringu jsou vic než očividne ze statistik. Nebo ty chceš snad taky popírat?

hirnlego (hodnocení, recenze)

Soros vymyslel LGBT, Michael Jackson a 2pac položili životy za Pravdu... tady je krásně <3

na příspěvěk reagoval Cooller

Nirnen

teorie zda je zem kulatá nebo placatá nikomu neškodí. Je uplně jedno co z toho ti je bliž, protože opět opakuji - nikomu tim neškodíš. Já navíc po tobě, ani po nikom jinem nechci v tomhle ohledu vůbec nic. To pokaždý když semnou v něčem nebudeš souhlasit vytahneš větu "ty věřiš na placatou zem, tak si debil"? Poněkud primitivní náhled na věc, nemáš ten pocit?

"konspirační teorie" které jsi uvedl z minulosti spolu velice uzce souvisí. Mluvíš totiž pořád o stejných lidech, New World Order nikam nezmizel, jen si k tomu přidej že tito lidé ke vši špatnosti ještě chlastají adrenalinem obohacenou krev dětí. Všimni si že se to vzajemě nevyvrací, ale naopak doplňuje. A jen tak mimochodem, QAnon já jsem ani nečetl, poprvé jsem o tom slyšel tak pul roku zpatky. To že tomuhle věřím je jen racionalni reakce na to co se ve světě děje.

"Wahlberg sa stal krestanom, svedomie sa mu pohlo a odrazu si spomenul, ze mu nukali krv deti." Uvědomuješ si že lidé umírali za to že exposnuli taková zvěrstva? Michael Jackson, 2pac, soudci, i novináři co dané problematice věnovali přiliš pozornosti... Teď prostě už přetekl pohár trpělivost a více lidem stojí za to ten život riskovat, Wahlberg řekl že to dělá protože je sám otcem, ne protože je věřici, ale protože už to jednoduše nemuže pokračovat. Věřit mu samozřejmě nemusíš, ale jelikož se jedná o téma které je opravdu škodlivé pro společnost, neměl bys ho hned takhle smést ze stolu jako teorie placaté země. Měl bys být schopen a chtít zauvažovat nad tim proč se tohle neustale vrací do popředí novin a zapřemýšlet nad důsledky.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, CreepyJoe

Nirnen

Nirnen (hodnocení, recenze)

Takze ty neveris faktom, ze zem je gulata ale veris, ze zem je plocha a nam tu vycitas ze neverime tvojim "faktom" ...

To, ze sa unasaju deti veri kazdy a kazdy je proti tomu. Zialbohu sa to deje na celom svete. Ak ten film pomoze aby sa nato poukazalo a aspon zcasti zastavilo tak to je super.

Ale tie vase konspiracie.....roky dozadu to bol new world order...elity ovladaju svet. Teraz Biden, Clintonova, Hollywoodske elity piju krv atd. Co rok to nove dristy. Wahlberg sa stal krestanom, svedomie sa mu pohlo a odrazu si spomenul, ze mu nukali krv deti. Ale samozrejme nic k tomu dalsie nepovie.

na příspěvěk reagoval Cooller

hirnlego

Dacsus má pravdu, snaží se ji tady jen ukázat a já se mu divim, že o to má ještě takový zájem... vy tu totiž vůbec nereagujete na to co prezentuje, ale jen na něj, jako na nějakou směšnou figurku.... Ale ve skutečnosti si děláte srandu z něčeho co skutečně škodí druhým. Proč?

O Adrenochromu mluvil nejen Ballard s Gibsonem, ale už i Wahlberg např. dodal svoje zkušenosti s touhle látkou. Je tolik lidi co to potvrzuje a přesto tomu nevěříte protože lobotom Cemper napsal že to jsou konspirace? Adrenochrome se objevil dokonce už před lety v Fear and Loathing in Las Vegas (1998), neni zajimavá nahoda že je i tady prezentovaný jako těžká droga?

Tady borec např. rozebere kdo stojí za lgbt, (nikoho asi nepřekvapí že to je Soros), poukazuje i na mezigenerační statistiky, které jednozančně dokazují že homosexualita a všechny tyhle ostatní choroby jsou způsobené prostředím ve kterém ti lidé žijí. Nejsou vrozené jak se snaží hnutí veřejnosti prezentovat. Proč to co tohle hnuti prezentuje u vás vubec žádné dokazování nepotřebuje a prostě to přijmate jako fakt když u Adrenochromu s tim máte takové potíže? V téhle komunitě jsou také oběti, ale těžko jim to vysvětlit když do nich od školky pumpují propagandu. Těmhle věcem bychom se neměli vysmívat, ani je bezhlavě přijimat jako fakta, ale vést o nich diskuse a připadně to zarazit nemyslíš?

Lidem v tehle diskusi ale nejde o fakta, že? Vy to zastavit nechcete, protože podle vás problem vlastně ani neexistuje, je to všecko konspirace a homosexualita, a 11 letý transexualové jsou naprosto přirozené věci, že?

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

hirnlego

Je zaujimave ze ludia co veria v to, ze chlap sa moze stat zenou, a naopak, vycitaju podobne nezmysly, sice tiez postihnutym jednotlivcom, ovsem s tym rozdielom, ze jedna strana siri bludy ktore su neskodne, ta druha ma na svedomi mutilaciu znacnej casti mladeze.

(a celkovo devastaciu akademie - co potvrdili Peter Boghossian, Helen Pluckrose a James Lindsay svojimi pracami (a ich uspechmi na najvyssich leveloch akademie) v ramci nimi nazvanymi grievance studies)

Ako vyzera armada tych magorov, co maju tie deti na svedomi, to uz velmi dobre vieme.

Napr. aj vdaka dokumentom typu What is a Woman,

hirnlego (hodnocení, recenze)

Nemohl by ještě předtím domluvit nějaký pivičko, adrenochrom & chill na náplavce? Zajímalo by mě, jak tyhle lidi vypadaj.

na příspěvěk reagoval Dacsus, Cooller

Bluntman

OK, po dlhej dobe budem k vam liberalom trosku slusny (i ked to nema zmysel, presvedcil som sa o tom mnohokrat).

Co sa tyka vyjadrovacich schopnosti, nuz hej, my zo stredu a napravo sa stale drzime povodneho vyznamu slov, preto znasilnenie pre nas predstavuje nasilny fyzicky akt, pri ktorom utocnik prenikne do zeny,

preto pre nas agresia znamena presne to, co predvadzaju woke jedinci na uliciach pri demonstracach (a uz sa melu aj medzi sebou, napr. trasnky mlatia feministky),

a preto nepovazujeme za ofenzivne, ak niekto po nas pozaduje spolucuast na absurditach typu - chlap moze byt zenou - a my sa im vysmejeme do tvare.
Opodstatnene, pretoze ide o absurdity.

Taktiez slova ako fasizmus, nacizmus, rasizmus, ktorymi sa ohanate neustale, a dalsie. Tie slova neuveritelnym sposobom devalvujete, ale ved vam to nevadi, pretoze podstatne je co najviac zdemonizovat oponenta.
Presne podla vyblitku Rules for radicals.

Pre vas to moze byt matuce, kedze vy sa upinate k newspeak, ale zial (pre vas), my ostatni sa drzime povodneho vyznamu slov, ktore je snaha zo strany woke akademie bud zmenit, alebo totalne vymazat zo slovnika.

Z toho vsetkeho vyssie paradoxne vyplyva, ze to vy ste ti s obmedzenejsim slovnikom.
___________

Ak uz chces analyzovat niekoho vyjadrovacie schopnosti, co takto upriamit svoju pozornost na jednotlivcov, ktori predstavuju "vykvet" woke komunity v US?

Hla, tu Kamala predviedla jeden zo svojich uzasnych pokusov - je zaujimave ze toto je predstavitelka tzv. inteligencie (to jest skupiny ludi, ktori si to z nejakeho dovodu o sebe myslia, ibaze vysledky ich prace su vsade katastrofalne).

Kamala Harris baffles America while trying to define 'culture'

Bluntman

Ktore konspirace presne ja mam v oblube?

Ked uz niekoho z niecoho obvinis, co takto byt konkretny?

Ja viem ze vas tu woketardov serie, ze sem hadzem zasadne videa, kde su zaznamenane libtard osobnosti ako klamu, mlzia, ojebavaju.

A kedze na to nemas ako reagovat, tak to zovseobecnis ako konspiracne teorie - a to hovori nieco o tebe, nie o mne.

Toto su konspiracne teorie, zo strany woke medii, ty klaun:

‘Sound Of Freedom’ Is a Superhero Movie for Dads With Brainworms

Sound of Freedom: the QAnon-adjacent thriller seducing America

‘Sound of Freedom’ Is an Anti-Child Trafficking Fantasy Fit for QAnon

Uživatel Dacsus smazal svůj příspěvek.

Bluntman (hodnocení, recenze)

CreepyJoe , CreepyJoe , CreepyJoe

Můžeš se mě zeptat, na co chceš, ale já odpovím, až a) tvůj písemný projev bude na úrovni někoho, kdo alespoň dokončil základní vzdělání; b) nebude obsahovat velkou řadu urážek vůči mně, potažmo skupinám osob; c) nebudeš psát lži vycházející z nějakých dohad (fakt se neobtěžuji kohokoliv nahlašovat, ani zde na to není vytvořený systém).

A nebudu se obtěžovat reagovat ani na bludy, které sis vytvořil v hlavě, a tak máš potřebu něco podsouvat/postovat videa. Já zde nikdy nezpochybnil, že dochází k únosům dětí, ani ostatní zde. Pokud se zde někteří nad něčím pozastavují/baví (formou ironických a sarkastických glos), tak je to ukázkové konfirmační zkreslení, demagogie a obliba konsirací existencí jako Dacsus, ty anebo ten, který věří na placatou Zem.

na příspěvěk reagoval Dacsus, Dacsus, Dacsus, CreepyJoe, CreepyJoe, CreepyJoe