Natočeno podle neuvěřitelně skutečného příběhu, film osvětluje i ta nejtemnější místa. Po záchraně mladého chlapce před nelítostnými obchodníky s dětmi se federální agent dozví, že chlapcova sestra je stále v zajetí, a rozhodne se vydat na nebezpečnou misi, aby ji zachránil. Když se mu krátí čas, dává v práci výpověď a vydává se hluboko do kolumbijské džungle, nasazuje svůj život, aby ji osvobodil od osudu horšího než smrt. (bianci)

Diskuze

Cooller

Chapes ze je to absurdny nezmysel na urovni tych lavicackych blabolov o zmene pohlavia? Si to nechaj pre seba.

Bluntman (hodnocení, recenze)

Baxt

A já si reakci ani po sobě nepřečetl, tak jsem tam naflákal dost překlepů. My bad.

Mno, do téhle diskuze mě zavedla Tvoje reakce. S existencemi typu "Země je placatá" nemá smysl vést diskuzi, respektive se o ni vůbec pokoušet, takže unbook a jdu dělat něco smysluplného (např. dopsat text, který nevychází jenom z youtubeových videí hrdých ignorantů).

na příspěvěk reagoval Baxt, Gladiator15

Bluntman

Víš co je na tý vaší fanatický skupině nejvíc komický? Že vy nemáte ani ta "pochybná videa", ale jen víru v to že se jedná o jakesi konspirace a lži. Fakt že mnoho z těch 'konspirací' je již dokonce oficialně prokázáno jako fakt a že lide co tyto věci tvrdí mají mandát je tvrdit (např. z pozice celoživotního agenta Homeland Security věnujiciho se striktně jmenované problematice) pro vás nic neznamená.
Nemáte v ruce nic na podporu svých tvrzení, jen haldu subjektivních keců co vubec nic neznamenají a akorát se zmůžete na napadání druhých, místo napadnutí zdrojů který vám tací předloží a vedení nějáké realne argumentační diskuse. Wikipedie bohužel není nijak duvěryhodný zdroj, je veřejnou knihovnou pod správou pouze několika uživatelů. Pokud máš dostatečné "score" můžeš její obsah editovat dokonce bez omezení - něco takoveho nemuže být duvěryhodné z principu.

Já vim že si nic z toho neuvědomuješ, ale je opravdu směšné že člověk s timhle náhledem na svět si dovoluje mluvit o absenci kritickeho myšlení u druhé strany nazorového břehu. V ramci Adrenochromu a levičacké mafie napojene na obchod s lidma se bavíme ve faktické rovině a zde tvá strana nemá v rukách nic na obhajobu svých tvrzení. Největší váš argument je QAnon. QAnon jak již po několikáte podotýkám v době vzniku snimku vůbec neexistoval, čili jak vůbec můžou tato tvrzení byt napojena na něco co neexistuje? Na takové a další naprosto základní otázky vy 'libtardi' jednoduše nemáte odpověď. Nada... Nothing...

Pokud jde o flat Earth teorii, je to stejná teorie jako že je Zem kulatá, ani pro jednu z nich neexistují přímo potvrzující dukazy, každý nechť si vybere která teorie je mu bliž a čemu věří. Opět taky podotykam že toto tema do teto diskuse nepatří, prosím respektuj to.

na příspěvěk reagoval Dacsus, Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

Tito styria boli este pred rokom stupenci BLM, teraz tlieskaju Trumpovi - sledoval som cestu ich postupnej premeny, a bola to zaujimava skusenost:

A takich je cim dalej viac. Ludia zacinaju vidiet co sa deje. Aj ti co tomu sprvoti neverili  - to ze zopar zmrdov z "neziskoviek" nadalej siri totalne srance nic na realite nezmeni.

Bluntman (hodnocení, recenze)

Baxt

Evidentně ses ještě s Dacsusem nesetkal v žádné diskuze, k čemuž Ti gratuluji. On jenom postuje pochybná youtubeová videa od hrdých ignorantů anebo zaručeně ověřené a rozhodně bias nevykazující (lol) zdroje jako Fox News. Stejně jako jemu podobní, i on se naučil - anebo si spíš osvojil - několik výkřiků konspiračních neokonzervativců/ultrakonzervativců ("woke", "libtard" apod.), ale už se nenaučil kriticky myslet. Tyhle ukázkové příklady Dunnung-Krugerova efektu nemají kapacitu na přehodnocení čehokoliv, protože by se tím zhroutila jejich alternativní realita (což v případě dalšího podobného - Coolera - znamená nevíru v evoluci a přesvědčení, že Země je placatá). Evidentně to z Novinek, Parláčů apod. nalezlo sem, protože na ČSFD se sere na banování podobných mašíblů.

na příspěvěk reagoval Dacsus, Baxt, Cooller, CreepyJoe, CreepyJoe, CreepyJoe

Dadel (hodnocení, recenze)

Baxt

ty bláhový, tady se uznávají jako důkazy jen Youtube videa, ne woke wikipedia.

Nemáš nějaké video, kde to přiznává nějaký republikán?

na příspěvěk reagoval Baxt

Nirnen

Nirnen (hodnocení, recenze)

A pije Celine Dion latku z krvi unesenych deti? To by bola skoro ze upir ... esteze tu mame Van Helsinga, Blade-a a napr. taku Buffy, premozitelku upirov

na příspěvěk reagoval Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

V podstate vsetko co ste vy woke retardi za posledne roky oznacovali ako konspiracne teorie sa ukazalo pravdou.

A to comu ste verili sa ukazalo ako vagon plny hovien.

Dadel

Ty si ale fakt blb - to co sa vytiahlo z laptopu toho sfetovaneho retarda, z jeho sprav, co na Bidena teraz sypu whistlebloweri - to je vsetko vymysel, ze?

To ze FBI kamuflovala este v 2019 ze ten retardov laptop je vraj ruska propaganda, ked uz vtedy vedeli ze je to real, to ti tiez uniklo, ze? Pretoze cumis len na libtardske hovnomety.

Uniklo ti asi aj to ze covid unikol z labaku, aj to ze covid vakciny su na prd, aj to ze vsetko co nasypali na Trumpa boli vukonstruovane sragory. Ako aj to ze Turanek a Pekovan mali v skutocnosti pravdu. Atd, atd...

Wikipedia je davno woke shill dezinfo generator.

Paul Sperry is an investigative reporter for RealClearInvestigations. He is also a longtime media fellow at Stanford’s Hoover Institution. Sperry was previously the Washington bureau chief for Investor’s Business Daily, and his work has appeared in the New York Post, Wall Street Journal, New York Times, and Houston Chronicle, among other major publications.

Oh, so Forbes, why is the title almost gleefully letting us know?!? The title should read something like, "John Kirby refuses to answer a question on most Americans' minds." How dare they stand there and act like they're answering or not answering questions from "journalists." They forget WHO they work for!!!!
‘Let Me Save You Some Breath’: John Kirby Shuts Down Newsmax Reporter’s Questions On Hunter Biden

Reporters Gang Up On Karine Jean-Pierre Over Hunter Biden Texts To Chinese Official

Dadel

opět nerozumím čeho se snažíš dosáhnout, že Biden je stále v uřadu neni potřeba nijak dokazovat, to je vic než očividné, ovšem to neznamená že se neděje nic a Biden je tak řikajic "ok" a obvinění nic neznamenají.

Neni, a ty se stejně jako další takový budeš brzo velice překvapený. Zbyvá zhruba rok do konce jeho uřadu a již probihají volební kampaně na další období, jeho faktický impeachment by tak byl jen formalitou která by stejně do voleb už nic nezměnila. Celou Bidenovu rodinu čeka řada dalších vyšetřovani a pokud prohrají demokraté další volby, respektive pokud DeSantis nebo Trump vyhrají, oba budou proti Bidenově rodině stavět v takovem připadě masivni žalobu. Co se tyka Trumpa, ten má zase k dispozici podklady k tomu že volby 2020 fakticky neprohrál, i toto téma čeká ještě soudní dohra. Bohužel to funguje vše velice pomalu, spoustu vlivných lidi a spoustu peněz stojí v cestě spravedlnosti. Dočkej času.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

film ke konci, prej nabádá diváky, aby poslali peníze na nějaký účet.......hm tak jo, tohle je......jo

Dacsus

nejhorší na těhle lidech je, že se chytají stebla a z toho stebla se pak snaží vycucat skandal na kterém se tě snaží nějak ponižit - vše místo argumentů k tematum. Čim dal vic pozoruju tenhle jev mezi fanoušky tehle politicke agendy. Zajimalo by mně zda to je inteligenci, nebo co takove chovani v lidech asi zpusobuje že nejsou schopni kriticky uvažovat... hrozně smutná doba

Dacsus (hodnocení, recenze)

Biden: 'Our nation's children are all our children'

Critics shred Biden for claiming 'our nation's children are all our children': 'Absolutely wrong'

Biden Claims School Children Don’t Belong to Parents ‘When They’re in the Classroom’

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Dacsus

To si mně chtěl fackovat, až z toho umřu. Já sem se jenom zeptal, jestli máš pud sebezáchovy, to neni výhružka. To je otázka.

na příspěvěk reagoval Dacsus