Diskuze

Ratemus

Právě proto tam bylo to, haha.;-) Já se prostě domnívám ,že ta postava nemá potenciál ani na solovku comicsovou, natožpak filmovou. A dodnes mě nic, nepřesvědčilo o opaku. Pokud vím, tak ani nikomu dosud nestál za solo sérii. Aspoň na wikipedii jsem nic takového nevyčetl.

PKD

Jo ten určitě, ale věřím že při dobrém scénáři proč ne, však i první fáze mcu byla plná neznámých herců a postav..

PKD

Jo takových bylo, supergirl jako prim, snyderova vize, Flash, Black Adam už před lety co měli být, harley univerze, nighwing, filmy na kterých se pořád jakože maká jako new gods, lanterni, Batgirl, Lobster Johnson.. LOBO..

PKD

Průser s Ligou ne, to bude mít jistě úspěch, ale spíš s tím zda se bude pokračovat dál

Ratemus

Jako že, ať Snyder netoší MofS 2? Tak, tady tak radikální nejsem. Ale to je zbytečné psáti.;-) Průser od SCJL? Asi je to tak lepší. Samoz. ne, aby to byl fakt průser. To už by mě kleplo. Já se zatím (stejně je brzy) nepřikláním k žádné polaritě. Stejně to mám, klasicky na houpačce.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

PKD

Já doufám že to nenatoči, Vaughn je jak dělanej pro supermana.. Strašně rád tomu věřím a chci lepší zítřky pro dc peorozr mám dc strašně rád a kort ligu ale čekám průser

Ratemus

Myslíš WB? Tak ti snad tu ostudu (jako vrata od chlíva) mají dávno, ne? Přesto že jsem Snyderovec (a ne, nemyslím si, že je Bůh, hehe) dejte k MofS 2 toho námi vysněného Vaughna. Pjosíííím!!! ;-) Snyder ať natočí Karu.;-) Pořád by mě zajímalo, zda by nějak podělal, či ne. To by totiž byl jediný film, u kterého bych na něj byl velmi přísný. U Wočmánků ne, páč ty jsem sice měl sebou v báglu v kině, právě koupené, ale jsem četl jsem je pochopitelně, až druhý a následujících 5dnů po kině.;-)

Ratemus (hodnocení, recenze)

Další zákulisní :AT&T jsou výš než Warneři. Pokud Snyder Cut uspěje, tak Warneři víceméně utřou nos. Co se dalších projektů týče, AT&T zatím prý vyloženě uvažují pouze o druhém Muži z Oceli, který by stavěl na Snyderově vizi a potencionálně byl i Snyderem opět režírovaný. Co se dalších projektů týče, rozdělané a hotové se určitě rušit nebudou. Jejich existence prostě nějak zapadne. Zatím tam ani není nic co by vyloženě Snydera narušovalo, snad až kromě Pattinsonova Batmana, který bude buď samostatný, nebo ho do toho nějak naroubují (to už je ale spekulace na mé straně). Jisté je, že Black Adam i nadále zůstává oznámeným gamechangerem, a potencionálně by spolupracoval s novou verzí DCEU pod AT&T. Rock by se prý cameu v Muži z Ocele vůbec nebránil. Jinak co se dosud oznámených, ale doposu nezrealizovaných projektů týče, těžko říct. Je vysoce pravděpodobné, že by je minimálně čekala úprava aby seděli do nové vize. Což ale nemusí být tak těžké, pokud ještě nejsou ani porádně napsané. Tak jako tak, vše tohle samozřejmě závisí na potenciálním úspěchu Snyder Cutu. AT&T jsou připravení do toho tímhle směrem jít, ale jako vždy v téhle mašinérii plány je třeba mít podložené nějakým úspěchem. Každopádně zvrtává se nám to v pěknou šaškárnu a někdo tady bude mít z ostudy gatě.

Ratemus

Tak, když to budou míti s konkurencí (na 2.str. jaká konkurence, když mají monopol, heh) ok, tak nemusí za každou cenu (doslova) trčeti u nich.;-)

Ratemus

Diamond je tuším největším, ne? Nakonec, ale není jediný. Já při té lamentaci, zapoměl, že je pochopitelně jich vícero. Asi jim dávali blbé ceny, či co. Nějaký důvod proč od nich odcházejí to míti musí a jelikož jsou peníze (a zvláště u USA až na 1.místě), tak je to jasné. Všechno je o % abych parafrázoval Ripleyku z Aliens.

Ratemus

P.p.s. ale jdou na ruku fanouškům. Dyť nám dali přece SCJL. A ten jim miliardy určitě nevydělá. Takže to dělají jistě z čistého altruismu, checht. Ne, myslel jsem to z 50% vážně.

Ratemus

P.s. to vypadá (ne, že bych se divil) že máš více DC infa, než já. Oni se odstřihli od diamondu??? A jak to chtějí dělati dál??? Prodávat po domech? Posílati to poštou? Hahahaha!!! Oni se prostě museli definitivně pos......nebo co.

Ratemus

No, oni nemají už roky prezidenta, což si já tedy za posl. 20 let, nepamatuji. Je to divné a vůbec nevím, co za tím stojí. Jo, že by zrušili comicsy i s Karou, pochopitelně? To je naprosto nepředstavitelná myšlenka, se přiznám. To mě za těch 15 let, nikdy nenapadlo. Jedou přes 80 let, Action comics dosáhl 1000.č. (kdo tohle jiný může říci?, pro mě osobně, impozantní) tak by tady měli býti navěky. Prostě, nepředstavitelné. A Marvel si pojede dál. To by mě fakt nas.......

PKD

Ano AT&T vlastní dc a warner, což je blbý protože dc nemá nehore žádného zástupce a vzhledem k tomu jak je na tom dc špatně a navíc se odselili před pár dny od Diamondu, a komiksy nejsou žádnéj velkej bysnis, může se krásně stát že AT&T krásně dc odstrihne a prostě zruší... Hele kdo ví zda je to vše pravda, AT&T je ještě větší než warner a samozřejmě nejde na ruku fanouškům ale penězům..

na příspěvěk reagoval PKD, PKD, PKD

Ratemus

Pozn. jestli tomu tedy dobře rozumím...WB už nemá od nějaké doby co kecati (hodně) do DC tvorby, včetně tv s.? Ovlivní to nějak CW shitverse. Jen ze zajímavosti.  Takže (a to už je na okraj), AT&T vlastní i DC comics?

Ratemus

Jo, to jsem si četl, jak si to pochvaluje, hehe. A tvou reakci samoz. též.;-) Jinak, žádný vesmír s Patyzónem ještě neexistuje (pokud vím), páč film dosud nikdo neviděl a tak se nemůže věděti, zda to nebude chujovina 5.řádu. Jen říkám.;-)  Oni to někde jasně deklarovali, že ten film, má asi už po 10té, vystavěti nějaké další nové film.DC universum o které vlastně ´´nikdo´´ nestojí? Tedy, z toho, co mám zjištěné od  lidí. Zde ovšem, může panovati odlišný názor. Proč ne? Já to píši za mě. P.s. ovšem ta zpráva (byť se ti tam dostalo stopové množství ironie:) zní až moc dobře na to, aby to byla pravda. Z toho bych se dosti slušně zbláznil. I když...za posl.2 roky tady, jsem o dost zcyničtěl, jak jsi si ostatně mohl všimnouti.;-) No, kdo by se mi divil, že? Ty určitě ne.;-)

Lares4

Jo to jsem taky slyšel ale to je skutečně málo pravděpodobné... Každopádně doufám že pokud skutečně AT&T chce pokračovat a zároveň pokračovat v chystaných věcech, tak potřebuji kurva nějakého schopného člověka, který to vše ukociruje tak aby to dávalo smysl... Máš nový vesmír s Batmanem Pattinsonem, post dceu kde se prý zase rozjede univerzum s Balck Adamem a Shazamem, samozřejmě tam je ww a aquaman no a pak hbo max kde se má tedy kdo ví chystat a nyní ještě snad nějaké údajné coby kdyby pokračování ligy a mos 2? No pokud chtějí aby v tom nebyl úplný zmatek a bordel, měli by najmout nějakého dc Feiga

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tomu moc nevěřím ale tak v první řadě je důležité aby se to povedlo a pak teprve můžou plánovat dál. Já zase četl že Affleck se vrací jako Batman na HBO Max v miniserii a bude přemlouvat Manganiella aby se vrátil jako Deathstroke a Leto zas bude Joker.

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze