Pokračování kriminálního seriálu, ve kterém Magda Malá (Petra Špalková) a Martin Černý (Jiří Vyorálek) vyšetřují dvanáct nových zločinů. Příběhy se odehrávají nejen v Ostravě a jejím okolí, ale také na několika místech v Polsku a na Slovensku. Seriál kromě napínavých případů rozvíjí i osobní vztahové linky obou hlavních hrdinů. Divák tak má šanci poznat, kdo jsou lidé, jejichž prací je najít a usvědčit pachatele násilné trestné činnosti. Samotné kriminální případy, stejně jako v první řadě, nabídnou vhled do různých prostředí a sociálních vrstev, ale nejsou to sondy do kriminálního podsvětí či gangů, spíše příběhy obyčejných lidí, kterým se v životě něco pokazilo nebo se zkrátka ocitli ve špatný čas na nesprávném místě. Ostravská aglomerace je tak znovu fotogenickým a proměnlivým svědkem lidské malosti, závisti či chamtivosti. (Česká televize)

Diskuze

callix

callix (hodnocení, recenze)

Tryskomyš

Jj, píšou to na webu ČT: O nové díly s dvojicí kriminalistů ostravského oddělení vražd příznivci nepřijdou – program ČT1 druhou sérii uvede poté.

Uživatel tomasul smazal svůj příspěvek.

bourec

bourec (hodnocení, recenze)

Odloženo. Ne že bych ten seriál sledoval, nelíbí se mi obsazení. Ale tohle je prázdné gesto.

na příspěvěk reagoval tomasul