asirtes

Klonovanie na spôsob a k pocte veľkého slovenského surrealistu Ivana Mojíka, alebo ako sa z Pulp Fiction stal kult: PULP..................... ..................PULS................ ...............PULT................ .............GOULD?............ ...........KULT! Pozor! Zvláštny stupeň poplachu CSFD: Tento film je možné pozerať znovu a znovu odpredu, odzadu, odstredu, aj od akejkolvek tretiny, štvrtiny, pätiny atp. bez úbytku na uspokojení! A je to furt úlet jak sviňa. ()

Maki89

Film s velkym F, ktory pri svojej premiere musel vyvolat velmi protichodne reakcie. "Parodia" na americke podsvetie je velmi dobre spracovana a kazda hviezda v tomto filme velmi dobre zapada do kolektivu a nijako nevycnieva. Filmu nechyba akcia,humor a casove a hlavne dejove prestrihy su skratka genialne a na konci filmu ked si to vsetko v hlave poskladate tak vas napadne jedine - "WOW" a mate chut si to hned zapnut znova. A dialogy Julesa s Vincentom maju nieco doseba - pouvazujte nad tym :) ()

LadyDevil

Uvažovala jsem, jestli dát tři anebo čtyři hvězdičky - většinou na podobný filmy moc nekoukám, navíc tu hraje Travolta, kterýho moc nemusim..:-D Ale díky úžasným dialogům a hromadě originálních vtipných scén dávám zaslouženě čtyři..:-) ()

tomxxx

Kultovní film a jeden z mých nejoblíbenějších. Jeho dlouhá stopáž mi připadala rozvleklá, ale nedokázal jsem se od filmu odtrhnout, později jsem uznal, že Tarantino věděl, proč to dělá. Je to snad jediný film, který se mi líbí víc s dabingem. Travolta se díky postave Vincenta Vegy dostal zpět na plátno. Musím uznat, že z Vinciho udělal miláčka publika, avšak kdo viděl Reservoir Dogs...tyto dvě postavy jsou podobné snad jenom jménem. ()

Cushing

Jak zde vyjádřila Faidra, těžko k tomu ještě něco říct. Snad jen osobní divácký vývoj: od naprostého odmítnutí před patnácti lety k vlídnému přijetí a pohodovému pokoukání dnes. Pro mě to není žádnej kulťák, ale pako z půjčovny Q.T. zde prokázal ojedinělý talent a originalitu, to uznávám, a taky nehledaný smysl pro humor. Škoda, že všechno ostatní, co kdy spáchal, je o dost horší. ()

tnp101

Kultovní film od kultovního režiséra. Nevím, jak o tomto klenotu napsat něco, co již nebylo řečeno. Geniální dialogy s hlubokými myšlenkami, skvělí herci, perfektní (nejen) černý humor ... Tohle je prostě jeden z těch snímků, co by mohl bez problémů reprezentovat nejen svůj žánr, ale i celkový filmový průmysl. Kdo ještě neviděl (je-li to vůbec možné), nechť si jej co nejrychleji obstará, jelikož přichází o hodně. ()

anli

Quentin Tarantino jako"silany primitiv z video pujcovny"o sobe dava vedet.Film sam se stal kultovni hlavne diky hlaskam a nekterym skutecne absurdnim dialogum a vtipnym momentum,na kterych krome scenare samotneho maji zasluhu herci,z nichz bych vyzdvihl samozrejme Travoltu,ktery se timhle filmem vraci do A tridy,pak Jacksona,Willise,Keitela a Umu Thurman.Plne hodnoceni ale s cistym svedomim dat nemohu,protoze me proste trochu vadi prilisna brutalita nekterych scen,i kdyz chapu,ze to tam patri vcetne te krve,ale myslim,ze by se to dalo zvladnout i jinak.A za druhe si myslim,ze je zbytecne premrstena stopaz filmu.Kdyby strihac par minut vystrihl,myslim,ze by to filmu prospelo.Ale i tak zustava vysoko nad filmovym prumerem a s cistym svedomim davam silenych 85%. ()

majxik

Jsou filmy podřadné, průměrné, hezké, dokonalé...a pak filmy jako Pulp Fiction který se stanou kultovními. A proto musím říci...tento snímek mě dostal a ja řikám..."Neviděli jste ho? Styďte se!" ()

Hnedoocko

Nekonečná nuda, násilí a sprostota, to vážně není nic pro mě. Jediné, co mě rozesmálo, byla hláška: "Když zmizíš, budeš zmizelej, nebo tě zmizim já." Jak už tu někdo napsal, nechápu, že něco takového se drží v top 20, asi se na to budu muset podívat ještě párkrát, a třeba tomu pak přijdu na chuť. ()

Teebo

Heleďte, já se omlouvám, přeslechl jsem vaše jméno. Vaše ne, Vincent, ale vaše jsem... - Já jsem Uši. A ty jsi až po uši v hovnech. Nejzábavnější film vůbec. Perfektní dialogy jsou jím naprosto prostoupeny, což přináší hromadu nezapomenutelných hlášek a možnost koukat se na film s určitým odstupem času stále dokola. Snad nikde jinde to tolika hereckým esům vedle sebe neslušelo tak jako tady. A soundtrack jsem asi také nikdy neslyšel lepší. Pokud Quentin natočí někdy něco, co Pulp Fiction překoná, automaticky se to bude posouvat na první místo v mé top10 právě před tenhle masterpiece. Promiň, přerušil jsem ti tok myšlenek? ()

Chris Masters

Když něco režíruje Quentin Tarantino, musí to stát za to. A Pulp Fiction je pro mě (zatím) to nejlepší. Složení herců Johna Travolty, Bruce Willise, Samuela L. Jacksona a mnoho dalších by mělo zaručeně přinést úspěch. A taky že ano. Tento film je fenomén mezi filmy! ()

Barvoj

Tak jsem se dnes rozhodl si doplnit velkou kulturní mezeru a podívat se na Pulp Fiction.. A opět se ukázalo, že Tarantinův styl mi proste nesedí... Snad i chápu, co všechny na tomhle filmu baví.. je to perfektně natočené, perfektně zahrané a všechny situace jsou vyhnané do takových extrémů, že se člověk prostě nemůže nezasmát.. Ale bohužel na mě to nefunguje.. většinu stopáže jsem se modlil aby už byl konec. A tak i když je mi jasné, že tento film okupuje top 20 naprosto zaslouženě, za mě pouze 60% a ponaučení pro příště: obloukem se vyhnout všem budoucím Tarantinovejm filmům... ()

LittleJohnny

Kultovní film, který by neměl nikomu ujít. Legendární hlášky, scénky a hlavně nezapomenutelný herecký výkon Travolty... Neomrzí ani český dabing, který se povedl (nebo to je prostě filmem :D)... Bez pohnutek ve tváři plná palba. ()

geklon

tak zásadní film pro generaci poslední dekády 20. století, tak jako by měl být Clockwork Orange od Stanley Cubrika pro naše dědy a taťky..... Nedostižná legenda neetické zábavy a uměleckého kýče.....no a muzika...co si budem povídat, kolik z Vás přišlo při sountracku z Pulp Fiction o věneček? ()

ywo666

Tak toto je to veldielo? Takžké sklamanie. Ako uznávam, že niektoré scény sú super. Hlavne tie z Willisom a Keitelom. Ale aby toto bolo považované za jeden z naj skvostov filmografie? To ne to teda ne. Tie hlášky nie sú zas až tak super. A hlavne začiatok bol pomerne slabý. A to finále ma neuspokojilo. A celkovo chválospevy na S.L. Jacksona úpne nechápem. Určite si to ešte pozriem raz možno my to dôjde. Takto to vidím ako celkom zábavný filmík, ktorý je brutálne nadhodnotený. Django aj Bastardi sa mi rozhodne páčili viac. 75% ()

BoncheR

Aj keby mi od prírody nebolo odporné násilie a drogy, aj keby mi nevadili sprosté slová, aj tak by sa mi tento film nepáčil. Netuším čo také legendárne na tom všetko bolo. Obyčajná gangsterka v 90´s štýle, s trochu viac kreatívnym scenárom. Viem, že neveľa ľudí bude so mnou v tomto súhlasiť, a hoci aj mne osobne sa niektoré Tarantinove filmy celkom páčili, tento k nim určite nepatrí. 43% ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra