HarlanWade

Ve všech ohledech naprostý skvost mezi skvosty, který asi nemá cenu nijak více rozebírat. Režijně i scénáristiky dokonalá, parádně herecky obsazená a třeskutě zábavná i vtipná podívaná, na kterou se budete s radostí dívat znova a znova. Tarantino je génius. A kdo si to nemyslí, neví, co je zábava. ()

Sutiman

Tento film môžem jednoducho pozerať stále, rovnako ako môžem stále počúvať jeho soundtrack. Kultové hlášky, kultové postavy, kultová hudba. Kultové scény (nadrogovaný Travolta šoféruje svoje auto, ktoré mu niekto "vojel klíčem" a do toho mu hrá "Bullwinkle part II"....ááááá, čistá radosť!). Bezkonkurenčne môj najobľúbenejší film! ()

Romeroo

Tady nemá význam napsat nic jiného než ABSOLUTNÍ TOP ŠPIČKA!!! Kdybych mohl tak dám 6* a usadím Pulp trvale na vrcholu nejlepších filmů všech dob....!!! EDIT 13.11.2012 ---- nečekaně jsem se vrhl po filmu, který jsem viděl asi už 7x. Proč? Měl jsem prostě a jednoduše chuť na tuhle megapecku. Už jsem si říkal, že mě to nemůže zase tak chytnout, že už se nebudu tak smát a bavit se....opak byl pravdu....nejlepší film co jsem kdy viděl! 99% to jedno % si nechám, kdyby snad někdo měl geniálnější záchvěv než Tarantino.... ()

macetoma

Kultovní film kultovního režiséra. Prostě zážitek na celý život. Každý to několikrát viděl a kdo říká že ne, ten to sleduje dodnes. Nemohu jinak, než 5 hvězdiček. ()

Nessos

Tak jsem se konečně odhodlal a jsem rozhodně zklamán. Zdejší komentáře typu super, skvělé, dokonalé, úžasné, nadpřirozené, bezchybné, výborné, jedinečné - no - je sice fakt, že pár scén je opravdu cool, ale co jinak? ()

geo311

Jestli ztratím paměť, bude to mít jednu výhodu. Budu se moct znovu poprvé podívat na Pulp Fiction. Ale ani napodruhé to není špatné, ani po desátý. Je to prostě kultovní film. Tarantino si se scénářem opravdu vyhrál. Téměř každý dialog, každá scéna nabízí originální výplň pro váš mozek. A nejsou to žádné rébusy, hádanky, které prověřují vaše IQ. Základními stavebními kameny filmu jsou odlišné povahové rysy postav a nenadálé, neočekávané situace. Na filmu je vidět, že Tarantinova prainspirace pochází z reálného života. A tím se vyznačují ty nejlepší filmy. ()

MeGab odpad!

Neuvěřitelně stupidní děj, příšerně stupidní dialogy založené na slovech fuck a fucking, bezčelné použité hudby. Naprosto ukrutná nuda. ()

Bendiys

Uz od titulni znelky je jasne, ze mame co docineni s vybornym filmem. John Travolta a Samuel L. Jackson jako partaci jsou skveli, vedlejsi role jakbysmet (Bruce Willis, Uma Thurman, Quentin Tarantino a dalsi). Dialogy jsou sice misty dlouhe, ale zajimave a diky podani hercu se u nich (vetsina) lidi nudit nebude. Tento film je jiz klasikou se spoustou nesmrtelnych hlasek. Pet hvezdicek 100% zaslouzenych. ()

Caliboss

Rozhodně jeden z nejlepších Tarantinových filmů i filmů vůbec. Tahle věc se snad neomrzí ani po 100násobném opakování, hlášky jsou naprosto výživné, vtipné a postavám sedí jak ušité. Pokud máte tento žánr rádi, budete se smát až budete brečet. Co zde rozhodně vyniká, jsou úžasné dialogy hlavních postav. Už ani nepočítám kolikrát jsem Pulp Fiction viděl, ale zasvěcení jistě pochopí... originál je samozřejmě skvělý, ale nutno dodat, že Libor Hruška alias Jules je v dabingu úžasný, ***** bez debat. Na závěr návod na večer když nemáte nic v plánu: pár přátel + nějaká ta lahvinka + Pupl Fiction a je o zábavu postaráno ;-) ()

han.ci

Pulp Fiction jsem se dlouho vyhýbala, tušila jsem, že to nebude nic pro mě, leč chtěla jsem si to potvrdit a taky potvrdila. Dokoukala jsem to silou vůle, střílení, nechutné scény, celkově film o ničem. Dvě hvězdy za pár vtípků a zajímavě nechronologicky postavený děj. ()

dzagudka

Chápu, že lidi to berou jako kultovní film, ale mě to prostě strašně nebavilo a nedokázala jsem to dokoukat, přestože mám ráda Umu i Quentina. Za pár let to třeba zkusím znovu a třeba mě to zaujme, ale zatím dávám pouze 1*, a to za hudbu. ()

Kuzmik

Jeden z mojich nejoblíbenějších filmů, který opravdu zbožnuju. Quentin Tarantino předvedl naprosto úžasnou práci stejně jako herec John Travolta nebo Bruce Willis. Každá historky má jak se říká - něco do sebe. Osobně se mi nejvíce zamlouvá pasáž s Brucem Willisem, ve které nechybí vzrušující akce a taky mírné romantiky a předposlední scéna, která mi připadala nejvtipnější a kde si zahrál sám Tarantino a bezvadný Harvey Keitel. Celkově je Pulp Fiction dokonalý film, který je základem pro každého fanouška kinematografie. Každopádně si zaslouží nejvyšší hodnocení. ()

nakiniki

to novoten: už jen scénář je geniální(doporučuju všem přečíst), ty hlášky a ta omáčka kolem je opravdu kultovní...91% o nečem svědčí ()

Charles123

No prostě klasika...Bouřlivé dialogy a hlášky zapsané do historie americké kinematografie. Prostě a jednoduše, nic jiného snad ani vod Quentina čekat nedá.Ten oscar za scénář není zbytečný! ()

4k7

Stačilo by napsat, že se jedná o kultovní film a dál bych už nemusel ani pokračovat, protože nic jiného nevystihuje toto dílo líp. Quentin Tarantino vytvořil uplně nový žánr - a to tzv. "Tarantinovky". Už při prvním shlédnutí Pulp Fiction je jasné, že vidíte něco nového a originálního. Jeho rukopis je dokonale čitelný a rozpoznatelný. Nechci to hnát do extrému, ale jinak to nepůjde.... každý záběr, každá scéna je dokonalou součástí uměleckého díla, kde je kamera jako štětec v rukou geniálního malíře. K tomu výborní herci, nečekané zápletky a nápadité propracované dialogy, které zabíhají krásně do absurdity, ale mají svůj význam. Specifický černý humor, brutalita, kapka romantiky, drsné prostředí, kopa nadávek a nespočet kvalitních hlášek, které se dají aplikovat do všedního života. Určitě nesmím zapomenout ani na prvotřídní soundtrack. Ten je jednou z hlavních složek, které pomáhají vytvářet onu nezapomenutelnou atmosféru. Všechny písničky a melodie, které byly ve filmu použity, se od roku 1994 spojují výhradně s Pulp Fiction a to už něco znamená. U tohoto filmu není na výběr - buď ho budete milovat, nebo nenávidět ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra