J. T. Kirk

Co je to Pulp Fiction ?? Pulp Fiction je kult !! A co je to kult ?? Kult je Pulp Fiction !! Tarantino se předvedl a natočil zatím nejlepší svůj film. Travolta, Jackson, Walken, Willis, Uma všichni podaly skvělé a nezapomenutelné výkony. ()

Warlukyn

Slušný film člověk střídá smích a zavírání očí do spánku. Samozřejmě jsou lidé, kteří se tomu dokážou smát až se chytají za břicho, ale je to spíše tím, že už je teď tradicí říct Pulp Fiction? Nejvetší sranda kámo úplně sem nemohl. S tim smíchem bych to bral do určité míry, tento film zblbnul tzv. komediálním pozérstvím k němu. ()

Ukubumbahoo

Neexistuje film který bych viděl vícekrát než Pulp Fiction a i přesto ho mohu vidět znovu a znovu. Hluboce se klaním mistru Tarantinovi. Vynikající hudba, vynikající herci, vynikající příběh, víc snad už ani není třeba psát. Edit: Každý správný fanoušek by měl vidět alespoň jednou s doprovodným komentářem, který film rozšiřuje neuvěřitelným způsobem a dělá z něj velice komplexní dílo. ()

Puol

Plným právom kultový film a v podstate definícia nového filmového subžánru "Tarantinovka". ()

Krchy

Nezajímavý film. Sorry, ale nudné a zbytečné dialogy promíchané s absurdními situacemi a rádoby arcidrsnou brutalitou a to všechno ještě pozpřeházené se opravdu nerovná dobrý film. A z pozice "vole, to má drsný hlášky, kult, pyčo!" jsem dávno vyrostl (nebo jsem jí spíš ani nedorostl, těžko říct - každopádně z tohoto dílka byla vydřená drtivá většina třídy v prváku na gymplu, šel tehdá v televizi, což o něčem taky svědčí). Tarantinovi se ale musí nechat, že se do vkusu publika trefil asi hodně dobře. No co už. ()

Wolvie

Ne a ne! Na Pulp Ficton prostě není jediná věc,kterou bych uznal jako geniální.Pár zábavných dialogů možná.Několik dobrých hereckých výkonů a sem tam nějaká zapamatováníhodná hláška.Ale čím si zasloužil tu masovou oblibu po celém světě,to mi prostě hlava nebere.Stejně jako popularitu Tarantina jako režiséra vůbec.Scénáře píše ten cvok bezpochyby originální,ale když je režíruje někdo jiný (viz. Takoví normální zabijáci) je to prostě jiný kafe. ()

KHkomiks

Tak asi takhle...nejpovedenější film Quentina Tarantina (tím nechci naznačit, že by ostatní filmy nestály za nic) výborní herci, vtipný a nápaditý scénář, scény plné násilí nepřímo ukázány, 1000 hlášek. Tímto filmem přeskočil spousty režiséru, i když neměl žádnou vystudovanou filmařinu a za to ho obdivuji. A film udělal z Travolty opravdovou hvězdu, do té doby to byl béčkový disco herec. ()

Luk Skywalker

Takhle natočit gangsterku může jen Tarantino. Kde jinde vidíte bavit se dva gangstery před vraždou, o tom jaké jsou v zahraničí hamburgery. Tohle prostě nemá chybu. ()

amarth

Dílo velkých rozměrů. Pro mne zcela zásadních a velikánských rozměrů. Utvářelo pohled na kinematografii let následujících a našlo masy stoupenců. Černý humor v kombinaci s dokonalým násilím... ()

Hapretor

Opěvovaný "kult" ohledně tohoto filmu fakt nechápu. Já na tom neviděl nic výjimečného. Pět historek, které spolu souvisí jen minimálně, mohly by se prolínat mnohem lépe. A pár hlášek, co si puberťácké publikum pamatuje doteď, mě sice rozezmálo, a musim uznat, že se fakt povedly, ale pro jednou je to až až. Nejlepší byl Wolf! Ostatní postavy jsou nudné. ()

jasanka

Když jsem film viděla poprvé, říkala jsem si, co na tom lidé tak vidí. Podruhé (s odstupem několika let od prvního pokusu) jsem to pochopila a musela upravit hodnocení. Kultovní originální film. ()

John8

Film který vás donutí se zamyslet nad každou jeho scénou zvlášť, a po shlédnutí nad filmem dohromady, Mistrovské dílo. ()

animario

Klasika pulpový kinematografie numero uno. Koktejl namíchanej z nejlepších ingrediencí sbíraných pečlivě celý léta za pultem videopůjčovny. Majstrštyk přesahující hranici žánru. Nesmrtelnej evrgrýn. A v podstatě skromná povídková gangsterka. To všechno jsou Pulp Fiction. ()

HDeer

Už od samotného počiatku ma pobavila veta "...neger plachtil štyri poschodia...", pochopil som, že to je práve to, prečo sa každý odvoláva na to, aký Pulp Fiction vynikajúci. Príbeh o Mii sa mi zdal o dosť slabší ako ostatné - miestami nudil, no vyvrcholenie bolo napokon celkom zaujímavé. Hudba bola skutočne nadpozemská, kamera s výpravou rovnako. Za najlepší herecký výkon by som pochválil S. L. Jaksona. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra