drim87

Mám rád filmy Quentina Tarantina a i když jsem Pulp Fiction viděl poprvé před cca 3 roky hned jsem si ho zamiloval a stal se z něj můj nejoblíbenější film. 100% ()

transbeskyd

Vzpomínám si, že jsem byl v tom roce už občas vypruzený z toho, jak byl každý koho jsem potkal z toho filmu vydřený. A to až tak, že jsem na něj ani původně nechtěl jít.. Nakonec jsem rád, že jsem šel a pak ještě znovu a znovu,.. Je to zkrátka Kult a masterpiece své doby, který ji přesahuje. Díky za ty dary, ó Magore z videopůjčovny:) ()

Jaromír

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Některé scény jsou nechutné, ale polo-šíleně-geniální Tarantino to zase skvěle namíchal! ()

Numerobis

A modlete se, že mi rozstřílenej Travolta časem nenasere - a já nedám čtyři. Jo, to je spoiler - neznám tě, vtipálku, VTIPÁLKU!!! ()

Lexis

Vážně nevím, kde mám hledat to kultovno... Hlášky slušné (dle mého je nejlepší "sklad mrtvých negrů"), to ale nemění nic na tom, že jsem od Pulp fiction čekala mnohem mnohem víc. Nenašla jsem žádnou pořádnou zápletku, kromě té, že se příběhy většiny postav propletou, nebo se potkají. Popravdě jsem se první půlhodinu hrozně nudila a tak mi nezbývá nic jiného, než tři hvězdy za slušné herecké výkony. ()

yaqwsx

Pulp Fiction je opravdu poctivě natočený film, který má něco do sebe. Jsou momenty, kdy mi srdce plesalo radostí a já se unášel na vlně tohoto filmu. Jenže pak přišly děsně nudné, otravné scény, kdy mě film doslova nudou ubíjel k smrti. Kdyby měl film 90 minutovou stopáž, nikoliv dvou a půl hodinovou, tak bych byl naprosto spokojen. Film by měl spád a ani na chvíli by nenudil - škoda, že se tak nestalo. ()

kubas369

Možná se ptáte proč je to vlastně tak kultovní záležitost. Odpověď je jednoduchá podívejte se na to ono vám to dojde. ()

Oxymoron5

Mám vůbec co napsat? Ne jen bych opakoval předchozí uživatele v hodnocení tohoto Kultu. Spíš mě v dnešní době zaráží, že lidé považující se za inteligentní a chytré tuto klasiku ještě neviděli a nektěří ani nemají zájem. COŽE? Ano čtete dobře, prostě nemají zájem to vidět a to tady nemluvím o těch, co si myslí, že Let's dance je 4EVER, ale o mojí věkové kategorii což je ročník 1990. Ale abych se ještě vrátil k hodnocení filmu, tak musím říct, že český dabing je veli povedený, což se nedá říct o tom dnešním, nebo dnešním překládaní názvů filmů, ale to bych zase odbíhal. Takže poslední slova na závěr: Kultovní pecka plná hlášek, kterou by si nikdo neměl nechat ujít. ()

jprmusic

"Pan Wallace nemá rád, když ho vojíždí někdo jinej než paní Wallaceová" ..... :-) . Fakt vtipná záležitost :-) ()

petite fille

nech už toto znamená čokoľvek, nech už chce vypovedať o čomkoľvek, stojí to za tú hudbu, dialógy a kultový status. a hlavne za tie dialoógy. ()

Skendl

Když někdo řekne kultovní film, hned se mi vybaví Pulp Fiction. Neexistuje film, který bych viděl vícekrát. I když scénář znám téměř nazpaměť, stále mě baví. Není moc filmů, které bych si mohl pustit 2x po sobě a stále si je užíval na 100%. Tarantino zde bravurně zkombinoval hereckou elitu s našlapanýma hláškama. Vznikl tak kultovní snímek, který je pro mne filmem všech filmů. Marsellus Wallace: „Zmizíš z tohodle města, hned teď. Když zmizíš, budeš zmizelej. Nebo tě zmizím já.“ [100%] ()

Starbuck

Když jsem to viděla poprvé dala jsem tomu "jen" **. Ale rozhodla jsem se tomu dát ještě jednu šanci, když je to tedy ten kultovní snímek, jak to tady všichni do nekonečna omílají - ať už to slovo znamená cokoliv. Po druhém shlédnutí si říkám co jsem to tenkrát sakra brala, že jsem tomu dala tak malé hodnocení. Ona je to vlastně celkem dobrá komedie, takže přihodím ještě *. Ikdyž za ten tanec Travolty si to zaslouží ještě jednu. ()

natalanka

No...popsali jste tady toho dost. Já jen, že jsem tenhle film dost dlouho odkládala. A to je škoda. Protože je fakt dobrý. Asi jsem k němu musela dojít postupem času a vychutnat si ho. :-)) ()

gicous

Prolínání časových rovin, vynikající herci, přesně padnoucí hudba a především uderné a vtipné dialogy. To jsou hlavní devizy filmu, který zůstává doposud nejlepším filmem Quentina Tarantina, a já osobně ho řadím mezi mých TOP5 nejoblibenějších filmů. ()

Maw

Jednoznačně kultovní, můj táta se postaral o překlad když mi bylo 5let. takže jsem to poprvé viděl tajně anglicky ve velmi nízkém věku a absolutně by mě v té době nenapadlo, že to bude jeden z mých nejoblíbenějších filmů, nejlepší herci, hlášky, scény...Nedávno jsem se s tátou o překladu tohoto filmu bavil, a říkal mi, že pasáž z bible, kterou Samuel L. Jackson přeříkává ve filmu mu trvala přeložit asi 5dní a přečetl u toho skoro celou bibli. No jo no v té době se překladatelé snažili o co nejlepší výsledek, dnes už je to jen honem honem abych měl peníze a je mi jedno jak to bude přeložené...Nicméně jeden z nejlepších filmů všech dob podle mě... ()

limbi

Dozvíme se, že je skvělé být feťák a být v Amstrdamu. Že Bicahuna (nevím jak se to píše) burger má fakt dobré burgry. Že nemáte zkouše znásilňovat tlusté černochy, kteří jsou mafiánští bossové. Proč to teda tak všichni žerou? No přece právě proto!!!! Kalsika a pravděpodobně Tarantinův Everest. ()

vaclaw

Kultovka, k tomu snad ani nemá cenu nic jinýho psát. O kvalitách filmu svědčí mimo jiné i to, že cca jenom tenhle film (dobře, byli tu ještě Gauneři, ale ty se popularitou s PF nedají srovnat) stačil k tomu, aby se z maniaka Tarantina stal jeden z nejuznávanějších filmových tvůrců naší doby. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra