liquuid

Já bohužel musím souhlasit s Civalem, taktéž si filmu velice vážím a opravdu místy skvělá práce, úžasně odehráno, ale pro oko diváka mi opravdu nepříjde, že je to něco hodně extra. Je to velice natáhnuté, první půle o ničem moc nevypráví, ale až poté se dostává do tempa. Na druhou stranu však rozhodně stojí za shlédnutí, spousta akcí krvelačného charakteru, tedy klasika Tarantina a John Travolta zahrál opravdu životní roli. ()

donnovann

Je zbytečné sem ještě něco psát protože zde již všechno bylo řečeno. Ovšem něco musím znovu vyzdvihnout a to geniální scénář Quentina Tarantina, tento mistrovský kousek bych dokázal celých 154min pouze poslouchat bez obrazu a pořád bych se náramně bavil, ovšem přišel bych o výborné herecké výkony všech zúčastněných. Rád bych zakončil komentář nějakou klasickou hlášku z tohoto filmu ovšem to sem rovnou můžu přepsat celej scénář. ()

B.Jay

Asi takhle. Pan Tarantino není šálek mé kávy, nicméně dokážu pochopit 3. místo v oblíbenosti. Ale že by se jednalo o jeden z nejlepších filmů... za mě ani náhodou. ()

viktor.danek

Na neuvěřitelné hodnocení koukám jako puk. V jeho světle se sám neodvažuju hodnotit, protože jsem zjevně asi něco minul. Jo, mám rád zvrhlou a zvrácenou zábavu, když má nějakou myšlenku. V Pulp Fiction mi to ale jaksi nesedlo. Poslední hodinu filmu jsem pro nesnesitelnou nudu ani nakonec nedokoukal. Sorry, možná někdy příště. ()

vinc_vega

Jeden z najlepších filmov aké som kedy videl. Od Tarantina mám však radšej Kill Bill. Ak by chcel však niekto vedieť ako zadefinovať "kult", tak mu pustím Pulp Fiction a pochopí sám. ()

dj.coffee

Tezke napsat neco originalniho o takovem kousku. Snad jen jeden postreh. Videl jsem ten film uz cca 8x a zda se mi cim dal tim lepsi. Pri kazdem zhlednuti si vsimnu nejake situace, kterou jsem predtim nevnimal. Rekl bych, ze tu nejsou hlucha mista. Kdo nevidel historky z podsveti, jakoby nezil :-). ()

Xpojntman

Když si sem jel, viděl si tu někde nápis "sklad mrtvejch negrů"? A víš proč ne? Protože tady neni sklad mrtvejch negrů! ()

Nightmare89

Jeden z filmov, ktorý by mal za svoj život vidieť každý. Nemusí sa vám páčiť, môže vás nudiť, môžete ho milovať a hltať každý jeho detail. To je už jednoducho na vás.... Vidieť ho ale MUSÍTE! ()

RigorMortis

Skvost. Doslova. Perfektné hlášky, slušné herecké obsadenie a film, ktorý každý milovník kvalitných filmov jednoducho musí vidieť. ()

Cnelka

Já se přiznám, že jsem se dlouho tomuto filmu "vyhýbal" a viděl ho až teď. Přátelé i známí si tento film vychvalovali, ale mě ne a ne lákat se na tento film podívat. Možná je to tím, že jsem se díval "pod tlakem", že se mi to "musí líbit", ale řeknu vám jedno. Jestli mi ještě někdo řekne, že je tento film jeden z nejlepších v 90. letech, tak vezmu lopatou a přetáhnu ho přes krk. Netuším, proč tomuto filmu dávám 4 hvězdičky, když je to absolutní slátanina, co se týče děje - ano, jsou to historky, ale... no abych jen "nepyskoval". Herci zahráli dobře a vše bylo solidní, jen mi to zkrátka nesedlo?! 91% si tento film rozhodně nezaslouží, tomu zkrátka nevěřím. ()

x_silver

Do You feel better now you Mother Fu*ker? Ano, vždy se cítím lépe, protože mi stačí si vzpomenout, že existuje tato "BIBLE, MODLIDBA, KULT"...Každá vteřina je mistrovsky propracovaná a bezchybná. John Travolta zahrál nejlepší roli svého působení na plátnech, Perfektně promyšlený příběh, scénář, kamera. Každá scéna je tak unikátní a geniální, že se musí líbit snad každému divákovi. Kdokoliv kdo dal Pulp Fictionu méně než 4* nemůže být správný filmový fanoušek. A dost by mě zajímalo, jakou hodinu by tady chtěl Cival zkrátit. ()

mark9th

Kto nepozna tento film, posobi na mna ako keby nevidel ziaden. Prave taketo filmy urcuju kriteria kvality vo svete kinematografie. Originalny vo vsetkych smeroch. Aj ked ho uvidim tisickrat, budem mat stale na neho chut. Nezabudnutelne hlasky, dialogy a monology su tu vo vacsej koncentracii ako v ktoromkolvek inom diele. Tarantino je boh a vytvoril bozske dielo. ()

GordonCZ

Royal Cheese, masáž nohou, "já si teď odskočím napudrovat nos", příběh o hodinkách děděných z generace na generaci, "tvá prdel pozná středověk", Zedův chopper, pan Wolf nebo zpackané přepadení jedné kavárny, to jsou ikony tohoto filmu, který je sám ikonou kinematografie. Zkrátka "must-see". ()

kedu

Je dobré se pokusit na film podívat po vystřízlivění - tedy po několika letech. Je zvláštní film pozorovat nezaujatě a velmi často se na něj nedívat, protože děláte něco jiného... U scén, která vás dříve pobavili znuděně pokyvujte hlavou a tam kde jste se smáli, se lehce pousmějete spíše tomu, jak jste se tomu dříve smáli. Scény dramatické zkouknete a řeknete si, to jsem tehdy viděl asi nějaký jiný film. Tvroba Tarantina je naprosto o ničem a je velmi dobré, že například Takové normální zabijáky zrežíroval Stone, který na rozdíl od Tarantina nemá jen mozek, ale i srdce a duši. ()

anyonecek

U totohle filmu mi zrovna vůbec, ale vůbec ta délka nevadila, protože jsem se bavil od začátku až do konce. Sledování jednotlivých příběhu, které se postupně spojují v jeden velký, no prostě klasická Tarantinovka. Určitě od něj zatím nejlepší film. ()

J*A*M*B*O

,,Zmizíš z tohodle města, hned teď. Když zmizíš, budeš zmizelej. Nebo tě zmizím já.´´ Najprv som nechápal prečo všetci tento fim ta ospevujú, ale keď som si ho pozrel, pochopil som. Pulp Fiction je proste geniálny výtvor ešte geniálnejšieho Quentina Tarantina. On proste prepojil drsný čierny humor s normálnou pohodovou kriminálkou a vzniklo Pulp Fiction. Hviezdne herecké výkony a hlavne hlášky, na ktoré bude svet spomínať aj o sto rokov, vryli do pamäti. Musím oceniť hlavne nezapomenuteľný dej, v ktorom sa bežný deň mafiána zmenil na absolútne peklo. Samozrejme nebolo by Pulp samo sebou keby tam nebola dvojica ako Travolta a Jackson. Klobúk dole Quentin. Dávam 10/10 bodov. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra