kobe6

Asi neexistuje žádný jiný film, který musíte vidět několikrát abyste pochopili úplně každý detail. Vrchol Tarantina s obrovským počtem kultovních scén, hlášek a především skvělych výkonů jak před tak za kamerou. Bohužel je zde pár hluchých míst, nicméně jsou pro důležitost příběhu nezbytné. Film se vám libí víc každým shlédnutím, proto je tak unikátní. ()

Lionheart

Chápu, že to je kult, ale nějak tomu nemůžu přijít na chuť. Určitě tam je mnoho dobrých a vtipných scén, ale i hodně těch nudných a rádoby hlubokých. Za nadávajícího Vaška Vydru (dabing Marcelluse), dávám o půl hvězdičky navíc. Rád bych dal aspoň 4*, ale nemohu jinak.____Po čase se mi to uleželo a zvedám hodnocení. Asi na to fakt člověk potřebuje trochu času a pár dalších projekcí :) ()

D.Snake

Jeden z nejlepších filmů všech dob. Bez debat. Todle byl Tarantinův vrchol, kterému on sám dlouho neuměl konkurovat. (Podle mě se mu to povedlo s Pancharty) 10/10 ()

Jorge-Z

Ano, jsem fanoušek Tarantina a tohle mu žeru nejvíc. Dokonalejší dílo než Gauneři. Naprosto vyjímečné dialogy mě zasáhly jako blesk z čitého nebe, nehledě na comeback Travolty. Mnoho lidí nemá rád dabing,ale tady se sakra povedl (Pyško jako Butch a Vydra jako Marcellus). Můj TOP a kult všech filmových kultů. Tleskám a pouštím znova! ()

Prochy38

Prostě klasika. Mrzí mě, že, když jsem to viděl poprvné, bylo to s dabingem. Ale věřím, že tak silný zážitek by původní znění jen zesílilo. Oprávněný oscar za scénáč. Parádní herecké výkony (Travolta, Jackson, Willis, Thurman, Keitel) a z 90% úžasný Q. Tarantino. 95% ()

venom14

Prostě Tarantino v celé své kráse.Konverzace na první místě,řada skvělých hlášek,herců,hudby a výborného humoru!Plus několik zajímavých detailů.Nejvíce se mi líbily témata Julese a Vincenta v rozhovorech. ()

Itar

Klasika nejklasičtější, byť se mi od Tarantina o něco víc líbí jeho prvotina, Reservoir Dogs. Pulp Fiction však disponuje vymazlenými dialogy, komplexním příběhem a je prostě a jednoduše maximálně kulervoucí. Evergreen, který už je také nesmazatelně zapsán jako jeden z nejkultovnějších amerických filmů. ()

Darth Maul

Mám rád humor a poetiku Quentina Tarantina. Práve Pulp Fiction prispelo k tomu, že som sa začal zaujímať aj o iné režisérove diela. Je to skvelý film s nádherným prepojením poviedok na záver. Legendárne dialógy, vtipy a humorné situácie tu už viackrát boli rozobraté do detailov, preto asi nemá zmysel o nich písať znovu. Spomeniem len jednu, ktorá mi zostane v pamäti navždy: Výraz tváre Vincenta Vegu, potom čo vyšiel zo záchodu a Butch naňho mieril automatom... Jednoducho geniálne. /// V roku 2014 som si Pulp Fiction vychutnal aj na veľkom plátne v pohodlí staručkej malomestskej kinosály (Projekt 100). Bol to nezabudnuteľný zážitok! ()

Dzonysek

Pokud existuje někdo, kdo tenhle film neviděl, tak ať se vším praští a jde si ho okamžitě pustit. Mělo by to patřit k základnímu vzdělání. ()

Erinye

Tarantino, režisér z videopůjčovny se zvláštním a tak trochu zvráceným smyslem pro humor. Tento jeho počin, řadím mezi kultovní filmy. I když je to nějaký pátek, co jsem ho naposledy viděla, některé "hlášky" se mi vryly hluboko do paměti. A musím přiznat, že je občas a ráda používám. John Travolta zde předvedl, že opravdu umí hrát a Bruce Willis byl opravdu k sežrání. I když jsou to vlastně jednotlivé povídky, které se na konci filmu opět prolnou v celek, jedna jako druhá, je opravdu dokonalá a má co říci. Soundtrack k filmu, patří mezi mé oblíbené. Jak jinak, nemohu dát méně než 5*, škoda, že nejde více. ()

Xavi6

Pro mě to byla nesmírná zábava. :) Trošku jsem byl zklamán uvadajícím začátkem, ale asi od 30 minuty to byla suverení kultovní záležitost. Už jenom kvůli hereckému obsazení jsem neodolal. ()

Marrty3

Nevím jaký snímek už by si více zasloužil výraz KULTOVNÍ než právě Pulp Fiction. Tohle je snímek, který zařazuji jako své TOP 1. Tarantino je opravdový filmový mág a tohle je jeho vrcholné dílo. Je tu všechno co tu má být. Spousta nezapomenutelných hlášek, scének a "ponaučení" . Herecký koncert Travolty, Jacksona, Thurmanové, Willise a samotného Tarantina jsou nezapomenutelné. K tomu všemu brilantní soundtrack, který i po skoro 20 letech šlape jako hodinky. Kdyby mi někdo řekl, abych z tohohle vybral tu nejlepší scénu, asi bych si radši utrhl hlavu, protože bych si nevěděl rady. Pokud na nějaký film patří 6****** tak pro mě je to právě tohle vrcholné dílo celé kinematografie. Shlédnuto minimálně každý rok 3krát ; tzn určitě jsem to viděl tak 30krát a těším se, až si to v blízké době znovu pustím. KLASIKA ()

Dyas

Jak zde už nekteří psali - opravdu kultovní film. Skvělý scénář, herci a hudba. Co víc dodat? :) ()

J*A*M*A*L

(BEST OF QUENTIN TARANTINO)Nevím, proč všichni Pulp Fiction nazývají kultem, ale ono se k tomu vlastně lépe vyjádřit nedá. Pulp Fiction je opravdu mistrovsky kultovní filmové dílo, po kterém Quentin Tarantino do světa režisérů už zapadl bez problémů. Po malinko slabších Reservoir Dogs se po natočení Pulp Fiction Tarantino stává pánem bohem a já nemohu udělat nic jiného, než souhlasit s ostatními uživateli a říct také, že se jedná o jasný kult, ovšem ne o jen tak ledajaký. Jedná se o kult s velkým K, U, L a T. Den 6.10.1994 je den, který vstupuje do historie filmů, den, který nastolil převrat světu filmů a filmovým fanouškům, den, kdy do kin vstoupil film natočený jedním šťastným režisérem a stal se hned kultem a ten šťastný režisér se stal bohem. Pulp Fiction je film, který do sebe diváka dostane hned po prvních vteřinách a poté už není cesty zpět.Pro mě nejlepší kriminální film co jsem viděl....... a už nebudu před slovo nejlepší přidávat slovíčko asi. To u Pulp Fiction neplatí. viděno 2x ()

PetkaW.

Je mi jasné, že si tímhle komentářem moc nešplhnu, ale prostě nemůžu jinak. Uznávám PF jako průlomový film s mnoha inovátorskými záležitostmi, ale za mě - průměrná podívaná, u které jsem chvílemi poposedávala a neustále si opakovala, že to musím dokoukat, ať to mám už za sebou, když jsem to načala, protože jsem se prostě nudila. Našlo se tu několik zajímavých scén, které jsem si užilala, ale jinak... nebýt Hodinek s Willisem, asi bych u televize nevydržela. + dávám výběru hudby a využití více prolínajících se příběhů. ()

Hanes88

Tohle Tarantino prostě umí, ale i přes to všechno, i přes to, že se mi to dost líbilo, nemůžu prostě dát více než 3*. Sám nedokážu přesně říct proč, ale je to tak. Prostě mě to až tak moc neoslovilo. ()

LxLuthor

"Čí je ta motorka, lásko??", "To není motorka, lásko, to je čopr!!" :D Čistá symfónia nápaditosti, scenáristického umu a Tarantinovej lásky k vybočovaniu z radov. 100% a úžasný filmový zážitok u 9 z 10 opýtaných! ()

Lefty86

Nevím proč, asi kvůli velkému očekávání po dokola opakujících recenzích všude okolo, jak je tento film bomba a kultovní a super a kdoví co ještě, tak mě teda vůbec nebavil. Asi mě tu ukamenujete, odpad to není,ale za mě jedna hvězda ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra