Mariňák Briggs ve výslužbě dostane úkol, který se ukáže být možná tím nejsložitějším v celé jeho kariéře. Má dopravit psí fenku jménem Lulu, na pohřeb jejího bývalého pána. Vyrážejí společně na cestu autem podél pobřeží Tichého oceánu, aby se do jednoho týdne dostali na místo určení. Namachrovaný lehkovážný frajer a svéhlavá psí dáma jsou ale poměrně neslučitelní, pes Lulu je k tomu často o krok napřed. Umí zdemolovat auto, zničit nadějné rande a taky umí utéct. V sérii průšvihů se z nich ale začíná stávat tým. Briggs postupně zjišťuje, co všechno Lulu už v životě prožila a co má ráda, Lulu si uvědomí, že by z něj přecijen mohl být solidně vychovaný a vycvičený člověk. Jenže k tomu všemu je potřeba dorazit včas! (Bontonfilm)

blackkocour

Co já tady vůbec dělám, proč mám sledovat film o psovi, když jsem kočka? Ne, teď naostro. Nemusím filmy o psech, nebo se psema, protože to z valné většiny bejvá jen ždímačka emocí, na koholiv jiného, než na pejskaře. Nebo na buchty, co si jak užijou hafana, tak i pánička. Tatum se jeví jako zajímavý herec, občas to vypadá že má spadeno na skvostnou kariéru, kde se role budou střídat jedna za druhou, ale v pokračováním Tango a Čivava, i pes zahrá lepší štěkot.. ()

petikacka

Tak za mě pokus číslo 2, páč můj první pokus zmizel ve vesmíru což mě poněkud nasralo. Takže... Celé je to na hovínko. Je to takový pokus ála K-9, můj přítel se studeným čumákem, který se mu ovšem zdaleka ani nepřibližuje. Další má TOPKA psích filmů je Goro, bílý pes,  pak Bílý Bim, Černé Ucho , posléze  Lassie to jsem nikdy neviděla, další je...Čtyři z tanku a pes, a úplně nejvíc je mé dětství spojeno s  Bellou a Sebastiánem. Takže podtrženo a sečteno je tento film poněkud v mých očích hodně méněcenný. Za mě zklamaných 45% ()

Jaro.Krafcik

Nachýtavka v kine. Komédia skoro vôbec, aj keď pár vtipných momentov sa našlo bol to skôr road movie s prvkami drámy. Odchádzal som spokojný či už zo záverom alebo plným popcorn combom. Toto sa ešte nestalo. Film navnadil až tak že nebol čas na občerstvenie a čaro nového kina golden apple cinema v mikuláši ohúrilo. Len to šetrenie svetla nakonci filmu mierne zaskočilo. Ale inak psíčkarov určite nesklamal. Taká milá oddychovka. 5* ()

tron

„Rekognícia? To vážne?!“ Väčšine psích filmov som dal 4*, česť výnimkám (sorry, ale u Snežných psov s Cubom Goodingom Jr. to fakt nešlo). Preto ma prekvapilo, že Psovi nemôžem, lebo po vzhliadnutí traileru som 4* považoval za automatickú samozrejmosť. No a nestalo sa. Film mi pripomenul staré (dobré?) časy, keď som na DVD pozeral vystrihnuté scény. Presne tak na mňa Pes pôsobil: ako keby som nevidel plnohodnotnú snímku, ale len nekonečné vystrihnuté scény. Tie síce samé osebe neboli zlé, ale po ich dopozeraní som na DVD skoro vždy usúdil, že rozumiem dôvodom, pre ktoré/prečo boli vystrihnuté. Vyložene „filmovo“ na mňa pôsobila azda len (silná) scéna pohrebu. Všetko ostatné divným spôsobom šumelo do prázdna (vykradnuté auto). Komediálne scény mi vyvolali maximálne úsmev na tvári (dole klobúk za „fľašu“, keď uvidíte pochopíte). Páčilo sa mi, ako naplno do toho Channing Tatum šiel, páčil sa mi samozrejme fotogenický chlpatý granát alias belgický ovčiak Lulu (aj soundtrack a výprava) a potešilo ma, že sa tvorcovia česť výnimkám vyvarovali klišé zvratom. Niekedy mi ale pravdupovediac práve prítomnosť klišé chýbala (väčšie finálne dojatie by akiste bodlo). ()

BOURQUE

Režisérsky debut herca Channinga Tatuma a scenáristovi/producentovi Reid Carolin. V centre pozornosti je bývalý elitný vojak, ktorý k tomu, aby sa po ťažkom zranení mohol vrátiť do späť do práce, musí odniesť duševne zraneného vojenského psa (Lulu) na pohreb bývalého pána. Film je v podstate založený na tej koncepcii, že oba dva zranené duše pomôžu navzájom prekonať svoje vlastné tiene a  vlastné démony. Problémom je to, že vzájomná chémia medzi Tatumom a psom je veľmi krehká a nie vždy funkčná. Nepomáha ani to, že Tatum až príliš dáva sám seba a nesnaží sa predviesť aspoň trochu hlbší herecký výkon. Jednotlivé kúsky vtipov, ktoré sa snažia pichnúť medzi trochu vážnejšie scény, mnohokrát nefungujú a nemajú dostatočnú silu. Mám slabosť pre psi, ale Bohužiaľ, v danom žánru, ako aj z pohľadu režisérskeho debutu dvoch spomínaných pánov, sa jedná o nevydarený film. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

• Okrem Kalifornie sa natáčalo aj v Taliansku. (MikaelSVK)
  • Fenka vo filme sa volá Lulu. Bola tak pomenovaná na počesť vlastného psa herca Channinga Tatuma, ktorého príbeh sa stal inšpiráciou aj pre tento film. Hercovmu štvornohému priateľovi veterinári diagnostikovali rakovinu v roku 2018, a tak ho pred "odchodom do krajiny za dúhou" Tatum zobral na niekoľkodňový výlet. aby si spolu užili. (maestrotatum)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)