Po dvanácti letech ve vězení se Eddie Palmer, bývalá středoškolská fotbalová hvězda, vrací domů a chce opět začít žít. Zanedlouho překvapivě naváže pouto se Samem, nezapadajícím chlapcem z problémové rodiny. Eddieho minulost však začne jeho nový život a rodinu ohrožovat. (Apple TV+)

Pat.Ko

Začnem tým, že ak som v nejakom filme videl medzi hercov meno Justin Timberlake, tak som si povedal, že to bude nejaká kravina, keď som si šiel pozrieť tento film, povedal som si to isté, hoci som videl, že film má pozitívne ohlasy. Ale v tomto prípade Justin podal vynikajúci výkon, ktorý ma viac než prekvapil. Nemyslím si, že tieto pocity pred pozretím ovplyvnili môj dojem z filmu. Samotný film je o Palmerovi, ktorý sa snaží po dlhom pobyte vo väzení sa zaradiť do normálneho bežného života Rýchly spád udalostí ho donúti si vziať do opatery malého chlapca "zo susedstva", ktorý nie je "moc chlapčenský" Hoci sa mi hlavná zápletka filmu spočiatku nepozdávala, ale rozvinula sa veľmi dobre, tvorcovia urobili kus dobrej práce, lebo bola to ozaj ťažká myšlienka na to, aby mohol byť z toho film, ktorý si zaslúži uznanie. Tiež sa mi páčilo, ako sa tvorcovia pohrali aj s vedľajšími zápletkami, v rukách niekoho iného by film pôsobil zmätene alebo primitívne Jednu hviezdu strhávam za nudnejší úvod, no určite to stojí za pozretie. 7/10 ()

Davies182

Ale jo, sedlo mi to. Timberlake správně nabručenej a mrzoutskej, chudák malé zmatené dítko dostatečně politováníhodné, a ani s touhle smrtící kombinací se potom naštěstí zbytečně netlačí na slzopudnou pilu. Tvůrci mají svoje sentimentální mantinely správně seřízené, a divák se jen pohodlně veze na uváženě dramatické feel-good vlně. [Apple TV+] ()

Fiftis

Film o tom, ako to má Justin Timberlake ťažké, vychovávať budúceho liberálneho buzeranta. Presne to rozpráva snímka Palmer, za ktorou stojí režisér Fisher Stevens a scenáristka Cheryl Guerriero. Tí vytvorili milý a sympatický zážitok, ktorý chytí za srdce. Predstavujú tu pomerne jednoduchý a priamočiary príbeh, v niektorých ohľadoch aj trochu predvídateľný, ktorý však očarí práve svojou bezprostrednosťou. Timberlake vnáša do svojej postavy dušu a podáva silný dominantný výkon. Vedľa neho sa potom vo svojom celovečernom debute predstavuje Ryder Allen ako Sam. Allen, ktorému bolo v čase nakrúcania iba sedem rokov, podáva veľmi kvalitný - a na svoj vek veľmi vyspelý výkon. Detský herec si kradne každú scénu pre seba a v spojení s Timberlakom navyše tvoria silný tím. (9.8.2022) ()

JohnCZ

Je fakt, že je to šablona, která nijak zvlášť nepřekvapí, ale je to dobře napsané a příjemně zrežírované. Justin Timberlake herecky zraje, malej lehce weirdo kid je taky sympaťák a celá ta lehce ponurá atmosféra umolousaného amerického zapadákova se mi neohraje. Hraje Juno Temple někdy taky něco jiného, než protivné vyfetlo? ()

venison

Lehce zaměnitelné americké drama s tuctovým příběhem. Přátelství outsidera a malého divného chlapce tu bylo už několikrát jen s jinýma proměnnýma. Justin Timberlake hrál průměrně a Ryder Allen byl k sežrání. Nic co by v hlavě nebo srdci zůstalo delší dobu, ale pokud divák nic moc nečeká, tak nebude zklamán. ()

• Zatiaľ čo Sam (Ryder Allen), Palmer (Justín Timberlake) a pani Vivian (June Squibb) jedli svoju večeru s mäsovými guľkami a hovorili o výdavku v obchode, na začiatku scény mal Sam na tanieri jednu mäsovú guľku a malinký kúsok cestovín, potom keď pani Vivian povie Samovi, aby "zjedol svoju večeru", na jeho tanieri sa zázrakom objaví viac jedla. (Pat.Ko)
  • Natáčení snímku probíhalo od 9. listopadu do 13. prosince roku 2019 v americkém státě Louisiana. (Kuzmik)
  • Juno Temple povedala, že ona a Justin Timberlake nemali koordinátora intímnych scén počas ich vášnivej sexuálnej scény, pretože necítili to za potrebu. "Pre mňa je dôležité, že sa porozprávate so svojím hereckým partnerom, s režisérom a súkromne sa dohodnete, čo je v poriadku a čo nie," vysvetlila. (Pat.Ko)