Zlou Eufrozínu i s králem odnesli čerti do pekla, a tak se zdá, že Markýtce a Honzovi nic nebrání ve štěstí. Jenže v pekle se vychytralá princezna vlichotí do přízně Luciperovi, a když ho oblouzní, uteče i s králem pomocí sedmimílových bot. Spojí se s Brambasem, odhodlaná zbavit Honzu trůnu. Markýtce a Honzovi se v té době narodí synáček, radost mladých rodičů však netrvá dlouho. Honza odjede s kamarády na pomoc sousednímu králi, napadenému Brambasem, a do zámku se vloudí zlá Dora. Markýtce ukradne miminko, pustí je v košíku po vodě a sestru shodí ze skály. Dítě najdou dva čerti a vezmou ho s sebou do pekla, kde se brzy stane miláčkem všech, dokonce i samotného Lucipera. Štěstí v neštěstí přeje i Markýtce. Zachrání se pádem do vody a v odlehlé jeskyni na břehu se skamarádí s dráčkem, kterého tu drží Eufrozína s Brambasem, aby z něj mohli vychovat mocnou zbraň proti nepřátelům. S jeho pomocí a pomocí dračice unikne ze spárů Eufrozíny a spěchá zachránit Honzu, kterého Dora omámila nápojem zapomnění a snaží se za něj provdat. (TV Nova)

strangercz

Na první díl mě babička do kina dotáhla jelikož to byl můj první film v kině byl sem z jeho hodnocením schovívavý ale co je moc to je moc. Tohle mělo zůstat v pekle ()

Bozvav

Dvojka trochu lepší než jednička a to jen díky Sabině Laurinové, která dokázala z ničeho vykřesat maximum. Za ni a za malého dráčka a za Vydru 55%. ()

zdeny99

Pouhopouhé nastavování úspěchu za každou cenu. Nepovedlo se to u PRINCEZNY ZE MLEJNA a v případě Z PEKLA ŠTĚSTÍ už vůbec ne. Sice to Troška okořenil zlatou rybkou a sedmimílovými botami, které se do prvního dílu nevešly, jenže ten zbytek byla katastrofa. Celé je to postavené na zákeřné Doře, která si stále myslí na Honzu a je proto schopna zabít Markýtku s jejím dítětem. Opět se tu nachází podle mě nejhorší princezna českých pohádek - uřvaná a upištěná Laurinová. Ovšem nejhorší ze všeho byl Karel Gott v roli Boha. To byla absolutní tragédie. Naopak v roli Lucifera se mi líbil. [14830. hodnocení, 250. komentář, 21%, 137. nejhorší film] ()

Tequila

Nevkusná slátanina nejrůznějších pohádkových motivů, kterou drží po hromadě chatrná dějová linie, v níž je většina postav jen na ozdobu. To vše korunuje pár slaboduchých vtípků ("Mein Gott !"), které Troška neváhal do tohoto dortu pejska a kočičky rovněž přihodit. ()

#47

Stále platí totéž jako u prvního dílu, tady bych doplnil "Nastavená kaše z dortu Pejska a Kočičky" ()

figliar odpad!

Pánovi Troškovi by mali zakázať točiť pokračovania. Z veľmi slabej jednotky sa ani nedalo natočiť nič lepšie, preto nechápem tú snahu obsadiť film najslávnejšími československými celebritami. Úplné rozprávkové dno a pán režisér by mal zvažovať o zmene svojho filmového žánru. ()

Ydrosten odpad!

Ještě šílenější jak první díl. Pokus o pokračování selhal úplně ve všem. Včetně Gotta a Hůlky ( bič na Vás hovada ! ) ()

Zemřel zpěvák Karel Gott

Zemřel zpěvák Karel Gott

02.10.2019

Ve věku 80 let zemřel nejznámější a nejúspěšnější český zpěvák Karel Gott. Gott se na hudební scéně pohyboval od roku 1958, kdy se přihlásil do soutěže amatérských zpěváků. Právě tady započala jeho… (více)