Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

Likan7

Nadpozemsky nádherná Claire Forlani, neuvěřitelně charismatický Anthony Hopkins a Brad Pitt poprvé jící burákové máslo. Skvělý herci a zajímavý příběh, který bohužel nezvládá urežírovat pan Brest. Na tříhodinový film je toho skutečně málo, kdyby měl film něco málo přes 2 hodiny, dost možná bych na 4 šel. Takhle ale Seznamte se, Joe Black respektuji, ale pustím si to maximálně jednou za 2 roky, když to dávají na Nově. ()

zapalik

Viděl jsem znovu po dvaceti letech. A líbí se mi to ještě víc než tehdy. Výborný herecký koncert všech tří hlavních hrdinů. Fakt lahůdka. Jestli se někomu nelíbilo hraní Brada, tak vůbec nepochopil jeho roli. Zmatený jak panic a zároveň v jistých rolích suverénní až na půdu, tím perfektně vystihl, jak by se Smrt asi skutečně mohla chovat, kdyby si mezi smrtelníky udělala dovolenou ()

ER

Od prvního zhlédnutí (cca 15 let) se stal jedním z mých nejoblíbenějších filmů. A je to tak dodnes. ()

neo93

Úžasný film. Stejně tak krásný jako smutný. Celý snímek se mi líbil z mnoha důvodů. Jen kolika nevyřčenými otázkami a tématy se ve své hloubce zabývá. Co je smrt? Jakou podobu může mít? Jak bychom se zachovali, kdybychom věděli, že je nám nablízku, či přímo v patách? Dokázali bychom si určit, co je pro nás nejdůležitější v posledních dnech možná týdnech? Jak bychom hodnotili svůj dosavadní život? Vyrovnali bychom se z nastolenou životní situací? To je jen několik otázek, které si můžeme v průběhu či po zhlédnutí filmu klást. Není to však pouze tento aspekt, který mě oslovil. Rovněž jsem si po celou dobu sledovaní, užíval výbornou hudbu společně s jistou nezaměnitelnou atmosférou, jenž na mě dýchala skrz na skrz. A navrch výborné obsazení, které mě přesně pasovalo do daných rolí. Brad Pitt jako na jednu stranu strnulý a prostý, na druhou nekompromisní a precizní Joe Black (bizarní ovšem nezapomenutelné scény s arašídovým máslem), Antony Hopkins, který hraje postaršího obchodníka Parrishe, jenž očekává nejhorší, Claire Forlani v roli jeho dcery Susan, která se až po uši zamiluje do Blacka nebo Jake Weber jako vypočítavý společník Drew. Všechno to do sebe tak nějak hezky zapadlo, že mě to ani nepokazil trochu zvláštní konec snímku. Moc rád si někdy zopakuji. ()

Monggol odpad!

No nemusím sa vyjadrovať ku každému filmu čo som videl. Ono totiž väčšinu tých lepších prejdem bez komentára, pochopiteľne. Ale toto ... eeeech, jedna veľká uťahaná sračka ... A keby smrt mal(a) robiť také caviky pri každom svojom zákazníkovi, tak to by sme žili takmer večne. A navyše tento film je jedna neuveriteľne pokrytecká debilita pre ešte väčších dementov než je americky zdegenerovaný buznodivák. ()

ViktorS

Tomuto filmu som nikdy moc nerozumel, pretože som videl vždy iba koniec (tú oslavu). Až včera som si ho konečne celý pozrel, od začiatku do konca. A musím povedať, že je to fakt úžasný film. To ako samotná smrť, čiže Joe Black, navštívi Williama a to ako sa stále drží pri ňom aby ho lepšie spolu s jeho rodinou spoznala sa mi fakt páčilo. Celkovo, ako smrť s pomocou Williama spoznávala aký je vlastne život ľudí bolo fakt zaujímavé. Tento film patrí k tým, ktoré si vždy rád pozriem. ()

Zikus

Začlo to zajímavě, mysteriózně a já byl zvědavý jak se to vyvine dál. Někdy v polovině filmu jsem viděl hodnocení na jasné čtyři hvězdy, ale bohužel poslední hodina filmu byla tak strašně natahovaná a nudná, že tím u mě kleslo hodnocení na ***. ()

Abdul

Těžká nuda, navíc potopená několika stupňujícími se patetickými konci, při kterých nezbývá, než opakovaně doufat, že "ten probíhající bude také konečně poslední". Další z filmů, který bez výčitek příště vynechám. ()

MManual odpad!

Nie je to mozno najhorsi film toho roka, ale urcite su to najhorsie stravene 3 hodiny mojho zivota. Nie to sa nevylucuje. Napad je naozaj "pestry", smrt v podobe cloveka prichadza na zem a snazi sa zistic co-to o ludskej existencii, ktoru pri tom redukuje a trivializuje na prizemny a neinspirativny sebaklam. ()

Tanner

Daně a Smrt. Krásně natočená, i když brutálně přeslazená limča s ještě několikanásobně krásnější Claire Forlani (už kvůli ní mi ta stopáž nevadí :-) a dobře hrajícími charismatickými Pittem a Hopkinsem. Námět je zajímavý, i když jeho filosofický potenciál je jaksi bezezbytku nevyužit :-). Ovšem co také čekat.. ()

vince

Nemám rád dlhé filmy, a na to akú ma tento film dlhú minutáž mi prešiel ako voda. Krásny romantický príbeh so skvelými výkonmi hlavných protagonistov. ()

JamesLeon

Sice moc nemusím dlouhé filmy, ale tento mám hodně rád. Jednak díky zajímavým dialogům a i když jsou tu mnohá klišé, tak jsou to klišé pravdivá a také díky skvělým hercům. Brad Pitt zahrál Smrt skvěle a kdyby taková byla opravdu, asi bychom se jí všichni tolik nebáli. Také Anthony Hopkins byl suverénní a Claire Forlani navíc tak krásná... Moc se mi líbí hudba Tomase Newmana, který dokáže krásně navodit tu správnou atmosféru, která zde byla díky němu po celý film cítit... Na konci ale toho sentimentu bylo trochu moc. Ale to nic nemění na tom, že je to výborný film, na který se, i přes jeho značnou délku, znovu rád podívám. ()

Ashnobe

Slušný film, ale nějak mi tu nesedí Brad Pitt. V některých pasážích jsem se ale poněkud nudil a některé dialogy mi přišly vyloženě zbytečné. ()

winstonik

Joe Black je SMRŤ? Aha. Vďaka za informáciu, ale pre istotu ju mohli občas pripomenúť titulkami, pretože ten zľahka retardovaný mladík na smrť naozaj nevyzeral. V každom prípade, Parrishova dcéra má rada Brada Pitta, to je úplne jasné. Bez ohľadu na to, či je to veselý mladík z kaviarne, alebo natvrdlý týpek, ktorý obchoduje s jej tatíčkom. ()

fruity

Moc pěkný filmík na odpočinek. Překrásná Claire, nádherná hudba, skvělý Hopkins a nejlepší smrt v historii filmu. ()

wOOzIe

To je naaadhera, nemám slov, Hopkins je můj oblíbenec, a tady ukazuje přesně proč jím je.... Pitta nemusím, ale v téhle roli se mi moooc líbil, haráli všichni naproto skvěle.... Nepřeháněl bych kdybych řekl , že je to nejlepší Pittova a Hopkinsonova role.. Scénář je absolutně nenudící, ikdyž se celým filmem táhnou jen dialogy, jsou přesně načasované a dokonalými perličkami.... Scénář je dokonale vymyšlený na ani minutu nenudící film... Některé nízké hhodnocení ale chápu...Hold někdo to nepochopí... Další věcí je úžasná huuudba.. vskutku nadhera... Originální navíc ve všech ohledech... Všechny vedeljší role naprosto dokonalé taky...to se opravdu moc moc moc moc mooooc povedlo.... ()

kusma

Začátek filmu se mi velmi líbil, stejně jako nápad. Závěr byl nadmíru nudný a dialogy zdlouhavé... Kdyby byl film kratší, jistě by získal... ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster