Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

Piškotka

Běhá mi mráz po zádech každou chvíli. Bylo to hodně komorní a ledové díky charismatu A. Hopkinse, ten podal vedle Hanibala Lectera excelentní výkon. Holt, má to v očích. B. Pitt taky nehrál špatně, ale bohužel ho mám zaškatulkovaného mezi až přílišnými hezounky. Film tvořil hezký celek s krásně smutným průběhem i koncem. ()

Prochy38

Tenhle film mě dokonce více než nadchl. Není to jen kvalitním obsazením, ale celkovou myšlenkou. Začalo to jako celkem povedený slaďáček a vyvine se v tak dobré psychologicko-mysteriózní drama. A. Hopkins i B. Pitt podávají 100% výkony. Dokonce i C. Forlani je tu nejen tradičně krásná, ale výborně zapadla! 4* bez debat a hodně jsem zvažoval, nedám-li 5*. To asi proto, že to má fakt skoro 3 hodiny, to je hodně! ()

Hanes88

No tak to byla síla! Čekal jsem průměrné romantické drama, ale dostalo se mi velice kvalitního a navíc mysteriózního dramatu. Brad Pitt v jedné ze svých nejlepších rolí, Anthony Hopkins jako vždy skvělý a krásná Claire Forlani zahráli své role parádně. Co bylo ale na tomto filmu tak úžásné, byl děj. Opravdu kdo neviděl, ať to udělá. ()

Nebeská

Jeden z nejlepších romantických filmů s neotřelým námětem a místy mrazivou atmosférou, který byl kdy natočen. Viděla jsem jej nesčetněkrát a stále se k němu vracím. Při prvním shlédnutí mi dokonce u velmi silné závěrečné scény tekly slzy (a to se mi nestává). Tento film si mě získal ve všech směrech, od výborných hereckých výkonů (skvostné herecké trio - Brad Pitt v roli Smrti zahrál udivenost a zmatenost v lidském světě výtečně, Anthony Hopkins byl opět excelentní a charisma z něj přímo vyzařovalo přes obrazovku a vše křehce doplňovala krásná Claire Forlani) přes dojemnou hudbu Thomase Newmana až po arašídové máslo, které zbožňuji :o) ()

bloodcountes

Já jsem vlastně nevěděla, o jaký film jde, našla jsem ho v nějakým zákoutí disku a koukám, že Pitt, Hopkins, tak teda jo. Je dlouhej, je romantickej a přesto jsem ho bez nejmenším problémů skoukla. Emoce se mě nějak netkly vůbec, kapesníčky jsem nepotřebovala, ale dívat se na Hopkinse, Pitta a Forlani mi dělalo vyloženě dobře. Hopkins vynikající, naprosto přesvědčivý při každím hnutí brvou, Pitt senzačně spojil veškerou protichůdnost a mnohovrstevnatost své postavy (to bylo prostě brilantní) a překrásná Claire mi učarovala svojí panenskou jemností, křehkostí, úsměvem a máváním řas svých nádherných očí. Spoiler. Konec jsem úplně nesbaštila (to jako Susan pochopila, kdo Joue Black je a co se děje, že se nezajímala, kam šel její otec?) a ta dojáková hudba s ohňostrojem byla na mě už moc, ale odpouštím. Tenhle film je rozhodně dobré vidět, pokud je člověk zrovna existenciálně naladěn, najde tu krásný materiál ke svému rozjímání o životě a smrti. ()

Milodar

Celé toto veledílo drží na svých ramenou Anthony Hopkins, a to proto, že i když mu do scénáře napíšou nějaký totální průjem, dokáže jej zahustit svým hereckým talentem. To se bohužel nedá říci o dvou mrkacích panenkách - Bredě Pittové a Claire Forlani. Jsou to sice holky hezký, ale do rolí se nehodí. Hodí se do softporna, ne do normální kinematografie. Zejména Claire Forlani je tak zoufalá herečka, že mě při pohledu na ní bolí celý obličej. Neustálé cukání koutky, klopení zraku a mhouření očí je neskutečně otravné. To jí asi poradil nějaký herecký guru Jára a další guru Jára jí radil, jak si má lehnout, aby vyhrála casting. No, díky této osobě je film velké utrpení. Zbytek je solidní průměr, bohužel, film trpí neduhy 90. let, např. postelová scéna je opravdu pekelná. Celkově je škoda, že příběh je tak polopatický a že se veledílo bere tak vážně. Jako komedie (s jinými herci) by to mohlo být vynikající. Takhle je to pro sentimentální stárnoucí páry a slepice, krůty ba i perličky, co tají při pohledu na mrkací panenky v oblecích. ()

Macik

Naprostá paráda, vynikají Pitt (přinejmenším oskar:) s ještě vynikajícím Hopkinsem. Po dlouhé době sladký film na který jsem se vydržel dívat až do konce.. a řeknu vám i slzu jsem uronil.. ;) ()

Alf

scénáristé nejspíš usoudili, že když budou herci pronášet hlouposti náležitě pomalu a jejich prázdné dialogy budou proloženy významnými odmlkami, vznikne psychologické dílo, kardinální omyl, takhle zfušovaný scénář plný blábolů se hned tak nenajde, režisér a herci toho moc už zachránit nemohli, jen se divím, kdo poslal takový paskvil do výroby (scénář mínus 2, realizační tým 3) ()

M.I.K.E.

Krásný film. Vůbec se mi nejen přes svou délku tenhle snímek nechtěl skouknout, o to víc mě překvapil. Skvělý začátek v podobě kavárnového dialogu mezi PIttem a Forlani nakopl snímek a ktomu šokující srážka taxiku s Pittem dávají filmu správné grády. Škoda, že druhá půle se z mysteriózního dramatu přelívá spíše do romantického snímku. Všichni hlavní aktéři podávají skvělé výkony jak nestárnoucí Hopkins, tak(pro mě do té doby absolutně neznámá) Forlani a hlavně božský Brad. ,,Smrt" ve filmu dosud nebyla tak fantastická. Pro mě doposud jeho nejlepší výkon !! ()

22matelko

Myslím že aj keď je tento film o 10 rokov od Benjamina Buttona na genialite mu to neubralo naopak Brad Pitt tu bol o moc lepší ako v Benjaminovi a to ani nehovorím o jeho hereckej partnerke v tomto filme Claire Forlani ktorá sa k nemu náramne hodí. jednoducho jeden z mojich naj naj filmov. ()

baxiii

Opravdu pěkná smrt. Kdyby opravdu vypadala takhle dobře, tak bych se snad i těšila a nebo bych aspoň byla klidnější. Jinak film příjemný s příjemnou atmosférou a dobrými hereckými výkony. ()

sestrad

Toho sentimentu!! A hudba tomu ještě dodala. Cenu za nejvíc fantasy postavu by měla dostat Claire Forlani, její Suzan je zamilovaná tak oddaně, až to člověka vytáčí. ()

AIMÉE

Nebýt tak natahované stopáže, možná bych se občasně tak nenudila. Nicméně Hopkins jakožto jistota nezklamala, jeho obsazení bylo pravděpodobně to nejlepší na tomto filmu. ()

conery1

Po druhom pozretí dvíham na 5. Smrť si príde pre jedného z nás. Tragédia ! Nie nemusí to tak byť, pokiaľ človek žil ako " človek. " Neuveriteľne pohodovo ( aj vďaka hudbe ) som sa cítil celý čas a nechal sa unášať až Shakespearovskou hrou o posledné dni života. Excelentný Brad tu dokonca prevalcoval giganta ako je sir Hopkins, trio uzatvára presvedčivá a zmyselne krásna Claire. " Čo sa stane je v poriadku, ničoho neľutujem:" Kiež by som takto odchádzal s tohoto sveta. ()

Mikino00

Normálně bych dal 3*, ale trápit mě takhle 3 hodiny je moc, nuda natažená naprosto zbytečně, klišé střídá klišé a už od 50 minuty jsem si říkal, když už konečně umře ať je pokoj. Je to celé sladké sentimentální, Pitt hraje jako dřevo v lese, každý záběr je 3x delší než by měl být...atd. ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster