Wolverine se zotavuje ze zranění, když se setká s hláškujícím Deadpoolem. Spojí se, aby porazili společného nepřítele. (Falcon)

Diskuze

Uživatel marekspanel smazal svůj příspěvek.

janes.

janes. (hodnocení, recenze)

"Would you like to see Blade on screen again (maybe as a cameo in Deadpool 3)?" ze by ?

PKD

V pořádku. Jen bych rád podotknul, že jsem si hodně užil třeba scénu z autobusu, kde ukázal kartičku, kde bylo napsané, že za to nemůže, že je jen nemocný. Ale i tak to na mě v konečném důsledku moc nefungovalo a Arthur za mě neměl s komiksovým Jokerem mnoho společného. Uvidímě jak dopadne dvojka, ale jednička mě bohužel nepřesvědčila k udělení vyššího hodnocení.

PKD (hodnocení, recenze)

dragon94

Tak o Jokerovi, se radeji baviti nebudeme. Zvlaste proto, ze mu nekdo jest schopny dati 2*. To mi osobne prijde, jako neco nepochopitelneho. A ne. Fakt me nezajima tve zduvodneni. Pac ho vim. Sorry.

PKD

Je to na jednu stranu to dovede být frustrující. Na stranu druhou druhý Deadpool je fakt hodně povedený film. A kdyby se každá komiksovka povedla jako tahle, tak žijeme ve zlatém věku komiksových filmů.

Joker je skutečně hodně individuální záležitost. Oceňuji ho a jsem rád že vznikl, ale přesto je u mě pouze za 2*. Přišel mi jako takový vtip bez pointy. A to jak po stránce děje tak po stránce charakterů.

PKD (hodnocení, recenze)

dragon94

Fajn. Stve me to, ale mas satanzel zrejme, pravdu. Sere me to, a je to frustrujici. Aspon, ze je Joker. Ale to je ve vysledku hodne individualni, zalezitost. Pouze pro kovane DC maniaky. Z meho pohledu.

PKD

Je to samozřejmě nadsázka.. I když.. Co lepšího vzniklo od dob Temného rytíře? Avengers? Infinity War? Engame? Days of Future Past? Logan? Man of Steel? Aquaman? Kingsman? No Way Home?... Zas tak daleko od pravdy nejspíš nebudu.. Neboť za mě si Deadpool 2 zaslouží právoplatné místo mezi výše jmenovanými.

Boysor

Boysor (hodnocení, recenze)

Knowho

Akože môže byt a nemusí. Ale človek nikdy nevie. Ryan náš kazdopadne prekvapí to som si istý. A keď by tam bol Spidey tak to by bol grátis k tomu. 🙂+ ta scéna (referencia na Spidaka) akoby strieľa tie pavučiny pew pew je presne trafená 😃

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ydrosten

Ty kráso, kámo ty chceš celý film poslat do odpadu, jen kvůli takové prkotině jako Raynův obličej na ženském těle. Což je sice bejkárna, ale ono tak nějak pasuje, k tomu světu a k té postavě.

Knowho (hodnocení, recenze)

Ydrosten

Když ty dáš odpad když se ti něco nelíbí tak mi dáváme 5 hvězd když jo, úplně jednoduchý ty smutná existence😉

Ydrosten (hodnocení, recenze)

"jedno je jisté, pokuď film někde udělá něco co se Ydrostenovi nelíbí, tak Ydrosten dá odpad"

To bych řekl že je smysl hodnocení jednotlivce. To že vy hodnotíte na základě davu a dáte 5 i když to je sračka, je bohužel jen smutným příkladem nulové inteligence.

na příspěvěk reagoval Knowho, Yoshitsune

Cermbo

Jasně... Nebo je to náznak toho, že bude Spidey ve filmu. Přecejen fanoušci po jejich společné spoluprací volají už roky. A nebo ne.. :D

na příspěvěk reagoval Knowho

Cermbo

Cermbo (hodnocení, recenze)

dragon94

Nebo je to prostě neškodný vtípek/easter egg, kterých je Deadpool plný. :D Nehledal bych v tom logiku, že někde Spidermana musel vidět, jinak ho nemůže znát.

na příspěvěk reagoval dragon94, Knowho

Knowho

No ale od někoho to musel Deadpool na konci final traileru odkoukat. Leda že by to viděl jen na televizi v TVA.

na příspěvěk reagoval Cermbo

Knowho (hodnocení, recenze)

dragon94

Moc bych v to nedoufal, tenhle film má být spíš prý rozloučení s tím pre-MCU Marvelem, ale Tobey a Andrew se mají ještě objevit v jiných filmech. Taky spadají pod Sony a vzhledem k inteligenci lidi tam bych nedoufal už vůbec.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

na příspěvěk reagoval rollman1

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Ydrosten

Takže, ak si niekto splní sen a splní ho aj miliónom fanúšikov, tak je trapný, hej?
A marketing ktorý tomu robí? Keď bude otvárak za $200-300M ako sú predikcie, pri eRkovom filme, tak môžu všetci hejteri ísť seno žrať.

Ydrosten (hodnocení, recenze)

Boysor

Jestli bude mít LadyDeadpool Reynoldsovu tvář, okamžitě tomu napálím odpad protože se mi tím hraním Deadpoola všude kde se oběví, doslva znechutil. Tohle mě zajímá jen kvůli Rosomákovi a potencionálnímu zacvaknutí do MCU. Reynolds tomu moc propadl, už není vtipný ale trapný.

na příspěvěk reagoval tomas.malo

Twisters přináší smršť do kinosálů

Twisters přináší smršť do kinosálů

dnes

Katastrofický dobrodružný snímek Twisters, volné pokračování legendárního blockbusteru Twister z roku 1996, má nyní za sebou první víkend od svého nasazení do amerických kin, a jak se zdá, hlavy u… (více)

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

19.07.2024

Když si s bráškou zrežírujete jedny z nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie, odchází se jen velmi těžko. Bratři Anthony a Joe Russo to nicméně zkusili a po režii veleúspěšných hitů Avengers… (více)

13. Filmový víkend ČSFD (2.-4. srpna)

13. Filmový víkend ČSFD (2.-4. srpna)

25.06.2024

Druhé V hlavě je obrovský hit