Cesta vesmírem

• Sovětský svaz Otroki vo Vselennoj (více)

Je to již dvacet sedm let, kdy byla ze Země vyslána kosmická loď Zarja s posádkou složenou z mladých čtrnáctiletých kosmonautů. Vědci spočítali, že takovou dobu bude trvat cesta ke hvězdě Alfa v souhvězdí Kasiopea a ke hvězdě dorazí dospělí lidé. Einsteinův paradox však udělal všem čáru přes rozpočet a posádka zestárla pouze o jeden rok. Jak si budou mladí kosmonauti vést při průzkumu tajemné planety obývané záhadnými roboty a kam se poděli jejich humanoidní stvořitelé? (Scytale)

StarFsh

Scenárista, kameraman a režisér museli poriadne holdovať Vodke, aby vyprodukovali toto. Toto sa na triezvo naozaj nedá stráviť. Zo 4 promile v žile to pre Vás bude neopakovateľný zážitok rovnako, ako pre tvorcov. :-D ()

sourekm

Ve srovnání s filmy podobného formátu bych tohle řadil k těm zdařilejším. Ale jinak je tam jasná stopa amerického seriálu Lost in space z roku 1965, tedy cesta ke Kentaurovi. Zápletka byla použita z pilotní dvojepizody Zvěřinec I a II amerického seriálu Star Trek z roku 1966. Pak roboty zjevně udělali podle robotů z britského filmu Invaze Daleků na zemi roku 2150 rovněž z roku 1966. Vzhledem k tomu, že film je o tématu který západ používalo v námětu pro sci-fi před 8-9 lety a skončilo to vždy neúspěchem, tak mi přišlo trochu naivní očekávat, že zrovna tohle by mělo úspěch. Ale i tak na tak hloupý námět je výsledný pokus docela nadprůměr. Zvlášť pokud připočtu, že cílovka měla být především mládež. ()

Boyolomouc

Je to vlastně druhý díl.A mnohem lepší.Herci jsou ok.Děj neurazí ale je spíše pro dětského diváka.Efekty na tu doby asi ok.Určite se zase někdy podívám.Hodnocení bych řekl odpovídá.Jinak mám rád ruské filmy a taky ta nostalgie,... ()