Epizody(10)
Hrají
Dmitrij Pěvcov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Dostojevskij (2011) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Olga Drozdova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Lev Borisov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
12 stuljev (1977) (seriál)
Trestný prapor (2004) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexej Serebrjakov
Sovětský svaz
Oleg Basilašvili
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Zinaida Šarko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Armen Džigarchanjan
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Místo akce neměnit! (1979) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Pjotr Veljaminov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jelena Drapeko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexej Děvotčenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jurij Kovaljov
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Era Ziganšina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Barkovskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kuchňa (2012) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Anatolij Petrov
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Bolšakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Litvinov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Lykov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Viktor Suchorukov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Sidichin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alexandr Domogarov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)