Režie:
Stanislav MarejevScénář:
Andrej RomanovKamera:
Igor BersonHudba:
Igor KorněljukHrají:
Jevgenij Sidichin, Nikolaj Činďajkin, Jan Capnik, Miroslav Malič, Pjotr Žuravljov, Michail Razumovskij, Vladimir Matvejev, Oleg Černov, Andrej Šalopa (více)Epizody(12)
-
Episode 1 (S07E01)
-
Episode 2 (S07E02)
-
Episode 3 (S07E03)
-
Episode 4 (S07E04)
-
Episode 5 (S07E05)
-
Episode 6 (S07E06)
-
Episode 7 (S07E07)
-
Episode 8 (S07E08)
-
Episode 9 (S07E09)
-
Episode 10 (S07E10)
-
Episode 11 (S07E11)
-
Episode 12 (S07E12)
Hrají
Jevgenij Sidichin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nikolaj Činďajkin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vůně zločinu (2013) (seriál)
Jan Capnik
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Provokatér (2018) (seriál)
Miroslav Malič
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Pjotr Žuravljov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Razumovskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Místo akce neměnit! (1979) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Matvejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Oleg Černov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Andrej Šalopa
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jurij Tarasov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kuchňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Ickov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Košonin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jelena Berkova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Stanislav Marejev
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vjačeslav Lavrov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Grigorjev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Peskov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Major Větrov (2006) (seriál)
Anna Lutceva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jevgenij Ganělin
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anna Geller
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)