Jediové musí v džungli čelit vzrůstající temnotě. (Disney+)

madcap

Protože k předchozím epizodám jsem napsal romány, pokusím se teď být už stručnější. Tohle byla zatím nejlepší epizoda The Acolyte, hlavně proto, že se v ní moc nemluvilo a od začátku do konce šlo v podstatě jen o akci. Choreografie většiny soubojů byla za mě výborná a překvapila smrt několika do této chvíle hlavních postav, což vnímám jako pozitivní prvek. Nic to ale pro mě nemění na silně negativním hodnocení předchozích epizod - ostatně Obi-Wan Kenobi (seriál) (2022) také nemohl zachránit závěrečný velmi povedený souboj Obi-wana s Vaderem. Pro dobro franšízy doufám, že se ve zbytku série kvalita nevrátí před tuto epizodu. Jenže ... dá se očekávat, že další epizody už takhle akční zase nebudou ... a opět z toho výrazně vylezou ty scénaristické a jiné zhovadilosti, kvůli kterým seriál dostal u předchozích epizod (zcela právem) tolik naloženo. Tady jsou ale tři hvězdy - za tu akci - zasloužené. ()

Raid91

No překvapení co se revealu Sitha nekoná ale překvapení co se nekompromisnosti a surovosti týká tak ano. Nejlepší star wars se světelnými meči za posledních já nevím... Naposledy od pomsty sithu. Ten seriál má stále naději na vykoupení se. Jen škoda rozhodnutí rozdělit 4. a 5. epizodu. ()

d.p.1

No nekecej, poprvé to nebyl úplnej odpad a dám hodnocení rovnou dvou hvězd. Jedna hvězda za souboje - ty narozdíl od zbytku seriálu zjevně dělal někdo, kdo svému řemeslu rozuměl. No za co je druhá hvězda? Za to, že ze seriáu byly v rámci soubojů odstraněny hned dva nesympatické charaktery, o kterých si už ani nepamatuju, jak se jmenovaly. GJ! ()

cenitel

Na to co Jediove mají za schopnosti, tak není přeci hloupej, aby nepoznal Oshu od Mají. Jinak díl byl celkem fajn. Zajímavý Sith. Takový prequel Sithů, ale jak si tu cestu zvolil? Zajímavý ()