Na odlehlém ostrově je třeba vyřešit osudové otázky identity. (Disney+)

Pilgrim6

Již tradičně. To co tam je, je fajn. Jenže to co tam je, je taky příběh na 15 minut roztažený do 35. Opět tradičně otravný devadesátkový-style cliffhanger. A opět tradičně Algernons dí pravdu, tohle mělo vyjít najednou, nebo být sestříháno do půlky epizod. Doteď jsem nechtěl moc frflat, ale už si taky rýpnu - co na tom seriálu stálo 180 milionů dolarů? Duna stála 165. ()

Prisnetajne7 odpad!

Zapomeňte na hořící kámen   v tomhle díle jde Sol sólo (jak příhodné) sám na Sitha který vybil sedm jediů, místo toho aby počkal na jediské posily(které by mohl jen tak mimochodem informovat o tom kdo zlikvidoval celou jeho skupinu) jež dorazí dvě vteřiny poté co odletí hledat Oshu, I don't like acolyte it's coarse rough and iritating, it gets everywhere ()

dahakere

Tentokrát i dialogy nebyly na úrovni kouzelné školky a v rámci SW dávaly smysl. Za to tu ale nebyla žádná akce, což je škoda, protože minule byla výborná. Ale nejubožejší fanbase v historii se v tom bude rejpat do základů, aby si našla důvody plivat. Takže nejčastěji vzpomínaný prohřešek tohoto díle? Světelný bič, který nedává smysl a je to hroznej výmysl hrozně autorky....až na to, že tento "výmysl" je asi z 20 let staré knihy. A druhá hrůznost je použití již použité hudby. WoW.  Stále průměr co se týče SW tvorby a už to tam zůstane. edit: Vážně jsem se tady dočetl, že vozíčkáři jsou sluničkáři? To je moc už i na vás lidi. A náhodou Jedi na vozejku předvádějící akci z minulého dílu by byl strašně badass. Oni Jedi jsou stále "lidi", nevidím důvod, proč by neměl mít jeden z nich kinetózu. Nebo i ta je WOKE a sluničkářská? ()