Nejúžasnější videa světa

(pořad)
  • Česko Neuvěřitelný svět katastrof (více)
všechny plakáty

Nejúžasnější videa světa jsou klipy, ve kterých jsou lidé blizoučko smrti, ale přežijí. Zajímavé je, že se pořad skládá z amatérsky natočených videí. Vždycky na konci je komentář toho člověka, který málem zemřel. (Vojtino)

ktzc

Nebýt komentářů a vysvětlení okolností za jakých se ten či onen člověk málem zabil, mohli bychom se dívat na youtube a tohle by byla naprostá zbytečnost. Celkem fajn seriál, kterej pohřbívá neustálé opakování scén a neuvěřitelně kreténskej a kulervoucí českej dabing. ()

Riker

Máte dvě možnosti: 1) koukat na Nejúžasnější videa světa 2) brouzdat po youtube .... a možná třetí: 3) brouzdat po tn.cz :-))) ()

darkdaze

Vidím jedno video, řeknu si úžasné...ale pak přijdou další a další a začínám se nudit. Pořád ten stejný scénář - "hrdinovi" se nikdy jakoby zázrakem nic nestane... já mám radši realitu. Proč raději neukáží kolik lidí v těch daných situacích zemřelo? ()

aronofsky

Všechny tyhle pořady jsou takříkajíc „na jedno brdo”. Někdo něco natočí a oni to asi 6 krát za sebou zopakují. Toť zábava na dvacet minut. ()

mikul

Na tomto ...seriálu... se mně v první řadě nejvíce líbí ten název, první díl velice slibný, druhý taky, ale ve třetím je to podobné jako u Shreka, vidíte to, co už jste několikrát viděli. Na druhou stranu, co tam pořád dávat- neustále policejní honičky, napadení zvířetem, přestřelky, formule, motorky.....ale myslím, že kdo třeba nesleduje televizní noviny, tak to může být dobrá zábava:-) ()

ARTchaoos

Dal by som tomu 3a pol* ale kedže taká voľba nieje dávam 4* pretože tento seriál bol dosť originálny, zaujímavý a pútavý vždy som sa naň tešil .....[chaoos] ()

krveziznivec

Je to docela sranda, ale nějaký ty videa jsou strašný blbosti. Koho zajímá, že se nějaký dvě ženský popraly na soutěži miminek ? :) ()