Režie:
Michail JuzovskijHudba:
Vladimir DaškevičObsahy(1)
Desetiletý Míťa, který veze své prababičce dárky od maminky, znenadání vstoupí do pohádky a prožije velké dobrodružství. (oficiální text distributora)
Hrají
Roman Monastyrskij
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Po neznámých stezkách (1982)
Taťjana Peltcer
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
Žlutý kufřík (1970)
12 stuljev (1977) (seriál)
Nemáte ani zdání (1980)
Taťjana Aksjuta
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Nemáte ani zdání (1980)
Po neznámých stezkách (1982)
Pohádka o putování (1982)
Leonid Charitonov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Moskva slzám nevěří (1979)
Po neznámých stezkách (1982)
Čaroděi (1982) (TV film)
Anastasija Zujeva
Nejlepší filmy:
Mrazík (1964)
Po neznámých stezkách (1982)
Krásná Varvara (1969)
Sergej Nikolajev
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Baltazarova hostina aneb Noc se Stalinem (1989)
Až naprší a uschne... (1985)
Master i Margarita (1994)
Oleg Anofrijev
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Nachové plachty (1961)
Až naprší a uschne... (1985)
Sannikovova země (1973)
Alexandr Kuzněcov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Čipollino (1972)
Balada o vojákovi (1959)
Šli na východ (1965)
Alexandr Filippenko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Sviť, sviť, má hvězdo (1969)
Chempion mira (2021)
Můj přítel Ivan Lapšin (1984)
Georgij Martirosjan
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (TV film)
Vorošilovskij strelok (1999)
Den radio (2008)
Natalja Kračkovskaja
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Čipollino (1972)
Místo akce neměnit! (1979) (seriál)
Ivan Vasiljevič mění povolání (1973)
Leonid Kaněvskij
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (TV film)
Červený stan (1969)
Na shledanou, Mary Poppins (1983) (TV film)
Jurij Černov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Ivan Vasiljevič mění povolání (1973)
Až naprší a uschne... (1985)
Po neznámých stezkách (1982)
Mičislav Juzovskij
Nejlepší filmy:
Až naprší a uschne... (1985)
Záhada železných dveří (1970)
Po neznámých stezkách (1982)
Alexandr Pjatkov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Děrsu Uzala (1975)
Krutá romance (1984)
Legenda o Ullenspiegelovi (1976)
Jurij Medveděv
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Nejdelší den (1962)
12 stuljev (1977) (seriál)
Dvacet šest dnů ze života Dostojevského (1980)
Jelizaveta Nikiščichina
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Pokrovskije vorota (1982) (TV film)
Po neznámých stezkách (1982)
Čaroděi (1982) (TV film)
Jelena Ozercova
Nejlepší filmy:
I na kamenech rostou stromy (1985)
Po neznámých stezkách (1982)
Viktor Andrienko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Ostrov sokrovišč (1988) (TV film)
Po neznámých stezkách (1982)
Ten, který prošel ohněm (2011)