Elsa učiní důležité rozhodnutí. Shea začíná pochybovat, protože se blíží zima. (SkyShowtime)

warrenur

Krajcirke prace na pockanie a epizoda, ktora dava neskutocny priestor nametu akoby skopirovaneho z tisicov kniziek masovych spisovateliek brakovych 120-stranovych dovolenkovych "romantarin". Totiz snovemu, naivnemu a hlupucko jednoduchemu. Zamrzelo, ze sa takymto sposobom prilis pribrzdil vyvoj hlavneho pribehu a ukazal sa patos. To sa vdaka doterajsim kvalitnym dielom nedalo moc predpokladat. Cajicek a sklamanie, hoci s opat par peknymi scenami a citatmi. ()

Frajer42

Spoilery! Zatáhnutá ruční brzda a díl, kde se v podstatě celou dobu řeší pouze to, zda se hrdinové vydají bezpečnou cestou do náruče nevolnictví, nebo riskantní cestou vzhůru k lepším zítřkům. Na pozadí sledujeme vývoj bloncky, která se postupně po cestě zamilovává snad do každého muže, který má pyj a hmatatelný puls. Výrazně slabší než předešlé díly našlapané akcí a vzrušením. Zase bych si to dovolil nazvat takovým dílem pro holky a buzny. Zřejmě doposud nejslabší díl. Snad to závěrečné 2 epizody vykompenzují vydatnou akcí. [60 %] ()

William_

Elsa rodičům před jejich očima pořádně zdivočela. Ale to je vlastně přirozený průběh. kdy se z holky stává žena. A ty komentáře odpadujících dezolátů tady na ČSFD jsou k nezaplacení. Chvilkama mi tato epizoda připomínala "májovky". Avšak co se děje týče, výrazný posun zde nebyl a spíš se tak odpočívalo před grandiozním finále, které nás v následujících 2 epizodách čeká. A ať furt nedávám plný počty, někde ty hvězdičky ubrat musím, ale jinak s touto částí výraznější problémy nemám. Takový lepší průměr. ()

dO_od

// Šeredně velký zvolnění tempa po několika vynikajících epizodách, nevyhnutelný, ale ne úplně zvládnutý charakterový vývoj jedné z hlavních postav a lehký točení se v kruhu pro několik dalších. No, zatím jednoznačně nejslabší díl, tak snad si to vybral Sheridan tady a v posledních dvou dílech to zase strmě vystoupá. ()

janesX

Matka: "Musíme sa porozprávať o tvojej dcére." Otec: "Takže odrazu je zase moja? Čo spravila??" Tento malý dialóg bol pre mňa jedným z highlightov epizódy. Diel trochu kľudnejší, kde sa toho veľa neudialo (strieľalo sa iba raz - na bizóna), ale nepovedal by som, že nedôležitý. Práve naopak. No hlavne je zaujímavé sledovať tú, mimoriadne uveritelne napísanú premenu z vystrašeného decka Elsy, na túto mladú ženu s veľkou osobnosťou. A tie jej myšlienky a monológy už tiež začínam žrať - sú dospelejšie a vyspelejšie  - a mne pomaly začína dochádzať, prečo zo začiatku také neboli. ()