Halo

USA, (2022–2024), 14 h 35 min (Minutáž: 40–61 min)

Pablo Schreiber, Natascha McElhone, Charlie Murphy, Shabana Azmi, Björn Freiberg, Olive Gray, Bentley Kalu, Natasha Culzac, Yerin Ha, Kate Kennedy (více)

Super voják Master Chief brání ve 26. století lidstvo před mimozemskou vojenskou aliancí, Covenant Empire. (SkyShowtime)

Recenze uživatele drackula k tomuto seriálu (17)

Kontakt (2022) (S01E01)

Na niečo podobné som mal náladu a preto mi pilot Halo fakt sadol. Nie je to nič bombastické, ale neschádza to do vyslovene lacnej roviny. Okrem akcie zaujal aj príbeh. Hru nepoznám. 80% SkyShowtime ()

Odpoutaný (2022) (S01E02)

Síce to nebolo vôbec akčné, ale skrz zaujímavé politické trenice si to dokázalo udržať moju pozornosť. Zároveň sme mohli nakuknúť do ďalších zákutí vesmíru a aj do minulosti hlavného hrdinu a takto namiešané ma to baví. 70% SkyShowtime ()

Uvědomění (2022) (S01E03)

Udiali sa tu síce zaujímavé veci, ale diel to bol prerozprávaný a bez akejkoľvek akcie. Verím, že to je len príprava na na niečo poriadne. 60% SkyShowtime ()

Návrat domů (2022) (S01E04)

Žiadny "wow" moment sa nekonal a epizóda bola ladená v podobnom duchu ako tá predošlá, ale niekoľko zvratov zaujalo a tak je celkový dojem o niečo lepší. Chce to ale zabrať, lebo to má potenciál strašne vyblednúť. 70% SkyShowtime ()

Odplata (2022) (S01E05)

Konečne poriadna akcia! A v rámci nej dvaja "supervojaci" zmietaní emóciami. Túto epizódu som si nesmierne užil. 90% SkyShowtime ()

Útěcha (2022) (S01E06)

Síce tu nie je žiadna akcia, ale dianie je zaujímavé a využíva vlnu nadšenia z minulej epizódy. 80% SkyShowtime ()

Odkaz (2022) (S01E07)

Celé to bolo len o Kwan, čo nebol dobrý nápad, ale zase úplná katastrofa to nebola. Ale už by som možno radšej dianie mimo Madrigal. 60% SkyShowtime ()

Smíření (2022) (S01E08)

Halo ako vzťahová dráma? Okej, nebolo to úplne zlé. Bolo to ale nutné? Ťažko povedať. Ťahala to ale Halseyová. 70% SkyShowtime ()

Dokonalost (2022) (S01E09)

Kvalitné finále na domovskej pôde ufákov. Zároveň tu boli postavené kvalitné základy na druhú sériu. Celkovo som určite spokojný. 90% SkyShowtime ()

Season 2 (2024) (S02)

Lepšie alebo horšie ako prvá séria? Dalo by sa povedať, že si to udržalo svoju líniu so všetkým pozitívnym aj negatívnym. Celkovo spokojnosť. Tretiu sériu si určite pozriem tiež. ()

Svatyně (2024) (S02E01)

Úvod druhej série bol síce trochu rozvážny, ale určite nie nudný. Štartovacie pozície sú jasne definované a neostáva nič iné len dúfať, že tempo sa bude zvyšovať. 80% SkyShowtime ()

Meč (2024) (S02E02)

Chýba tomu väčšie tempo. Nie je to zlé, ale vôbec to nevyužíva potenciál. Jedna séria je už za nami a tak nie je nutný siahodlhý setting. 70% SkyShowtime ()

Visegrad (2024) (S02E03)

Malo to potenciál sa už od začiatku rozbehnúť a nič. Záver končí opäť zaujímavo, tak už to dúfam zvýši obrátky. 60% SkyShowtime ()

Cíl (2024) (S02E04)

Presne toto seriál potreboval. Akciu a nebezpečenstvo na každom rohu a nie len v teoretickej rovine niekde na druhej strane galaxie. Trochu sa obávam, že tempo opäť upadne a budeme sa hrabať v troskách, ale rád sa nechám prekvapiť. 90% SkyShowtime ()

Aleria (2024) (S02E05)

Škoda, že wow efekt minulej epizódy trval iba chvíľu. Scenáristický oslí mostík v úvode by zahanbil aj most Golden Gate. 60% SkyShowtime ()

Onyx (2024) (S02E06)

O niečo lepšie ako minule. Dej sa zaujímavo posunul a "herný plán" je rozložený na potencionálne zaujímavé finále. Tak to dúfam nebude úplný výbuch. 70% SkyShowtime ()

Halo (2024) (S02E08)

Obstojné finále, aj keď občas som naozaj nemal pocit, že sledujem boj o osud ľudstva. Skôr akúsi lokálnu bitku v ktorej ide o rozhodnutia jednotlivcov. Na nemilosrdné cliffhangery som si už zvykol, ale toto bolo asi moc. Celkovo som ale sklamaný nebol. 80% SkyShowtime ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Míří k nám další velká streamovací služba

Míří k nám další velká streamovací služba

11.09.2022

V Česku je dnes možné předplatit si desítky streamovacích služeb, prorazit na poměrně saturovaném trhu se ale pokusí další. A může mít dobrou šanci na úspěch. Jde totiž o SkyShowtime, výsledek… (více)

Amazon chystá God of War

Amazon chystá God of War

08.03.2022

Společnost Sony to s adaptacemi svých herních sérií myslí vážně a po The Last of Us, Uncharted nebo Ghost of Tsushima nás tak čeká oficiálně také fantasy řežba God of War. K té se nakonec přihlásilo… (více)

Nový Star Trek, Tiché místo i Sonic

Nový Star Trek, Tiché místo i Sonic