Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
46. nej uživatel Slovensko
133 fanoušků
/ 94 bodů
Lhurgoyf
Cheol-joong Kang
Považská Bystrica, Trenčiansky, Slovensko
zombie flesh eater
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Horor
Dokumentární
film
seriál
pořad
TV film
studentský…
USA
Velká Británie
Německo
Kanada
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
Vetřelci
(1986)
Dobyvatelé ztracené archy
(1981)
Old Boy
(2003)
Battle Royale
(2000)
Volný pád
(1993)
Smrtelné zlo 2
(1987)
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
Indiana Jones a Poslední křížová výprava
(1989)
Rituál
(1973)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
46. nej uživatel Slovensko
94 bodů
Fanklub
(133)
Lima
Radyo
woody
JFL
obitus
tombac
Mr.Apache
Dragoni
Le_Chuck
JAn
belldandy
oli.G
Paldini
kyselina
Cabal
velky_blb
evilmind
Vishnar
mis-ko
gibbon
předchozí
1 - 20
další