Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
10 fanoušků
/ 8 bodů
Barty!"!!!
Martin Bartkovský
Děčín, Ústecký kraj, Česko
Kapybarotapír
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Městečko South Park
(1997)
Dexter
(2006)
Červený trpaslík
(1988)
Simpsonovi
(1989)
Californication
(2007)
Skins
(2007)
Black Books
(2000)
Spartakus
(2010)
Scrubs: Doktůrci
(2001)
Griffinovi
(1999)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(10)
BorisHron
Lumpyjak
Bollek
driver005
GingerKid
tomkoo
MatZ
PetrikXYZ
Serryinka
SmallSky