Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 6 bodů
pajanh
Pavel Hnilica
Zlín, Zlínský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Horor
Komedie
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Terminátor
(1984)
Vetřelci
(1986)
E.T. - Mimozemšťan
(1982)
Kmotr
(1972)
Tenkrát na Západě
(1968)
Temný rytíř
(2008)
Sedm
(1995)
Forrest Gump
(1994)
Mlčení jehňátek
(1991)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(9)
Agnes_cz
ursulike
kulis@k
Kecupka
Brezina
r.carlos
First_523
rengers
Lukas.Sumber