Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
19 fanoušků
/ 13 bodů
drcavalera
Filip Vachule
Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Sci-Fi
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Skála
(1996)
2001: Vesmírná odysea
(1968)
Americká krása
(1999)
Fontána
(2006)
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
Pink Floyd: The Wall
(1982)
Utrpení mladého Boháčka
(1969)
Gran Torino
(2008)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
13 bodů
Fanklub
(19)
902 10
jhsoft
Tasarin
Tommy.D
yshish
Bretodeau
kostrowicki
ganna
evzena
Kruczynski
Fairbanks
Pirova
FrancisB.
HuntBehind
alleri
Jaua
janbohm
Barzemina
Qeetko
Časové pásmo bylo změněno