Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
16 fanoušků
/ 12 bodů
huth
Radek Duba
Jihlava, kraj Vysočina, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Dokumentární
Krimi
film
seriál
hudební…
pořad
TV film
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Gran Torino
(2008)
Rambo: První krev
(1982)
Počátek
(2010)
Prokletý ostrov
(2010)
Gladiátor
(2000)
Kult hákového kříže
(1998)
Dokonalý trik
(2006)
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
Million Dollar Baby
(2004)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
12 bodů
Fanklub
(16)
Falko
veertiik
sirbeki
Prachy
Kjuk
linkpache
slid3
brainiacz
Patriot.vp
Jan92
Richi.93
Sirzachy
krris
Horcik
LaSi
Apik90
Časové pásmo bylo změněno