Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 6 bodů
Linejudge
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Sowon
(2013)
Počátek
(2010)
Zelená míle
(1999)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Strážci - Watchmen
(2009)
Zlo mezi námi
(2003)
Constantine
(2005)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(9)
Andy.
Izka
radek.svara
Žažulienka
Papoj
gootik
T.Ivik
Xmeasure
Elicity