Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
18 fanoušků
/ 15 bodů
Sheppy
Jan Keresteš
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Chuck
(2007)
Castle na zabití
(2009)
Smallville
(2001)
Dexter
(2006)
Teorie velkého třesku
(2007)
Hranice nemožného
(2008)
Battlestar Galactica
(2004)
Firefly
(2002)
Babylon 5
(1993)
Heuréka – město divů
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
15 bodů
Fanklub
(18)
Salem
xmichellex
Kwaichi
Džef!
Baker
n3xis
LordDrake
8-jacob-8
Oňďo
Danhy
ondra24
AmyF
Petrelli
Virusman666
Kubinho10
Antonio123
F_R_E_E
Jdu na WC