Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 4 body
Sadaam
Adam Jíra
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
amatérský film
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Gladiátor
(2000)
Princezna Nevěsta
(1987)
Jestřábí žena
(1985)
Hvězdný prach
(2007)
Scott Pilgrim proti zbytku světa
(2010)
Dračí srdce
(1996)
Hvězdná brána
(1994)
Pátý element
(1997)
Království nebeské
(2005)
Master & Commander: Odvrácená strana světa
(2003)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(7)
Somra
tajo87
cvass
wert
Kibe
Eme_C
anickazubova
Časové pásmo bylo změněno