Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 6 bodů
messi@h
Daniel
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Horor
Sci-Fi
film
seriál
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Americká krása
(1999)
Vetřelec
(1979)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Blade Runner
(1982)
Memento
(2000)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Nelítostný souboj
(1995)
Věc
(1982)
Ghost in the Shell 2: Innocence
(2004)
Princezna Mononoke
(1997)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(12)
Galadriel
castor
SOLOM.
Hillock
Skeksis
THE_Mirec
Noctis
J.Mayen
alfaCad
lilo
Brabíček
kerberos111
Časové pásmo bylo změněno