Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
18 fanoušků
/ 13 bodů
iwko
Ivan Rokošný
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
amatérský film
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Městečko Twin Peaks
(1990)
Městečko South Park
(1997)
Červený trpaslík
(1988)
The Wire - Špína Baltimoru
(2002)
Simpsonovi
(1989)
Futurama
(1999)
Black Books
(2000)
Ajťáci
(2006)
Přátelé
(1994)
Zlatá sedmdesátá
(1998)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
13 bodů
Fanklub
(18)
HellFire
Bat55
magnolia
NewTomas
mrtvolka99
Suny
the_durko
Rázlik
Desdemone
chelseaCZ
EL_lukass
Lubakus
fusakla
budgie
Liaa
redhottka
Mimush
Tarantulka