Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 3 body
ejay
Tomáš Janda
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Sci-Fi
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Francie
Česko
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Gattaca
(1997)
12 opic
(1995)
Tenká červená linie
(1998)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Tělo mého nepřítele
(1976)
Zvíře
(1977)
Sunshine
(2007)
Bod zlomu
(1991)
Vetřelci
(1986)
Tenkrát v Americe
(1984)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(7)
Kanca
kuldaaa
Lachtan44
luca202
LIEBEhexe
JINMAN
peace333
Časové pásmo bylo změněno