Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
20 fanoušků
/ 16 bodů
!vne0
David Severský
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Sci-Fi
Horor
film
seriál
pořad
TV film
USA
Velká Británie
Německo
Česko
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Farscape: Mírová operace
(2004)
Fontána
(2006)
Avatar
(2009)
Dokonalý trik
(2006)
Titanic
(1997)
Minority Report
(2002)
Počátek
(2010)
Nevědomí
(2013)
Temný rytíř povstal
(2012)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
16 bodů
Fanklub
(20)
Zodd
CISTICZ
Baker
JimmyL33T
Hádés
Sniffy
PoeLagger
At0m!c
St3vE3
Charon11
Markus-8
Jardinie
redvw
Davey27
saveli
sadloo
BuzzyBee
basslon
Jig.
maik4a
Časové pásmo bylo změněno