Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
15 fanoušků
/ 7 bodů
Gabushka
Gabriela
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Dokumentární
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Česko
Velká Británie
Německo
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Hra o trůny
(2011)
Námořní vyšetřovací služba
(2003)
Dallas
(2012)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Dr. House
(2004)
M*A*S*H
(1972)
Simpsonovi
(1989)
Pohotovost
(1994)
Kriminálka Miami
(2002)
Tudorovci
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(15)
Hild
CarloRizzi
VojinRyan
Greg
ArsenalEagle
jurama525
Haretix
Kolli
danielsekyra
rounen
TheVerczaaa
Patrik200s
TheMarki
Vojta22
mercury174