Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
18 fanoušků
/ 11 bodů
Ayush
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Sherlock
(2010)
Hra o trůny
(2011)
Příběh služebnice
(2017)
Zločin
(2011)
Černé zrcadlo
(2011)
True Blood: Pravá krev
(2008)
Castle na zabití
(2009)
Firefly
(2002)
Glee
(2009)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
11 bodů
Fanklub
(18)
dan.pacino
NickBrychova
Efchenice
Kubeska
Woitseck
Hukla
eRr0r
mrtvevlasy
gambacx
Monqak
dan.nad
Michelles
FilCroft
warnink
Veronca
vevad
Erodoria
Exddie