Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Animovaný
  • Komedie
  • Akční
  • Horor

Obsahy (19)

Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

Hell House LLC II: The Abaddon Hotel (2018)

Jeto už osm let od tragédie Hell House LLC a stále zůstává spoustu nezodpovězených otázek. Díky anonymnímu tipu je vyšetřující novinářka Jessica Foxová (Jillian Geurts) přesvědčena, že klíčové důkazy jsou pořád skryty uvnitř hotelu Abaddon. Po sestavení týmu, který je stejně jako ona přesvědčený o důkazu, se vydá zpět do hotelu pro jedinou odpověď - získat pravdu.

Aterrados

Aterrados (2017)

Lidé, kteří zmizí bez zanechání stop, brutální nevysvětlitelné vraždy, mrtví, kteří se vracejí z hrobů, hlasy, které vychází z vodovodu, předměty, které se pohybují a nemají žádné vysvětlení, tak tyhle nevysvětlitelné události se odehrávají v Gran Buenos Aires, kde tři sousední domy jsou spojené se samotným peklem. Tři paranormální specialisté Allbreck, Jano a Rosentocka, spolu s detektivem Maza, se pokusí společně odhalit tajemství těchto domů.

Can Feda

Can Feda (2018)

Turecká armáda vstoupila na nejnebezpečnější území světa, kde po dobu 7 let probíhala občanská válka, bez spojeneckého státu. Kapitán Alparslan (Burak Özçivit) a velitel tureckého námořnictva Onur (Kerem Bursin) společně se speciálním týmem šesti spolehlivých vojáků odhalili spiknutí proti své zemi. Hrdinové tohoto snímku budou připraveni obětovat svůj život, vstoupit do samotného pekla a odolat stovkám teroristů, avšak možná budou muset projít nejtěžší zkouškou, kdy je nutné nezapomenout na hlas svého svědomí a zůstat s lidmi v nelidských vojenských podmínkách...

Blood Hunt

Blood Hunt (2017)

Dean (Dean Kirkright) a Claire (Kahli Williams) jedou na romantický výlet do vnitrozemí Austrálie. Chtějí dát vztahu novy impuls a překonat běžné problémy. Ale na cestě čeká pár pouze noční můra, už po cestě u čerpací stanice narazí na místní osoby které svým extrémně agresivním chováním nahání strach, jenže to je jen začátek výletu. Dean a Claire budou muset čelit nebezpečnému pronásledování a nakonec i únosu, který vede na farmu, kde začne krvavá bitva o přežití.

The Ramrodder

The Ramrodder (1969)

Kovboj Rick se setkává s indickým kmenem, kde poznává plno krásných panen. Nakonec se zamiluje do dcery náčelníka kmene Tuwany. Jenže jejich láska netrvá věčně. Když je jednoho dne krásné děvče napadeno a znásilněno, Rick se stává v očích kmene vinným a chtějí ho odsoudit k smrti. Rick tak musí uniknout před jejich touhou po pomstě.

Globální kolaps

Globální kolaps (2017) (TV film)

Obyčejný den se změní v momentu, kdy tektonické posuny vedou ke spuštění katastrof, zemská kůra se začala rozpadat, obří vlny zaplavují města, lidé se začali navzájem zabíjet a z nebe začal pršet oheň. Starosta Amos Cade (Michael Paré) z městečka Pleasant se svojí manželkou Karen (Leanne Khol Young) převezmou úkol sestavit skupinu lidí a uskutečnit postapokalyptický výlet, aby přežili a dosáhli co nejvyššího místa, kde na ně ale čeká další boj o život mezi sněhovými lavinami, vulkány a nebezpečnými lidmi.

Los olvidados

Los olvidados (2017)

Po 25 letech v bývalém turistickém městečku Villa Epecuén opadla voda, která se tam po záplavách celou dobu držela. Skupina přátel se vydává na výlet, aby o zříceninách města a jeho osudné události natočila dokument. Po cestě však ignorují všechna různá varování zákazu, a to se jim stane osudným. Při prohlídce města narazí na skupinku místních, která jim ukáže, že jsou horší věci než smrt, protože místní jatka jsou pořád v provozu.

Savage Harvest

Savage Harvest (1981)

V Keni nastalo obrovské sucho, a tak lvi začali přicházet do různých osad a domů, aby našli zdroje vody, a přitom začali agresivně napadat lidi. Po varování před lvy rozvedený pár Casey (Tom Skerritt), který je průvodcem, a Maggie (Michelle Phillips) budou muset se svými dětmi čelit nebezpečným útokům lvů, kteří obklopili jejich dům. Jenže rodina ani zdaleka netuší, jak jsou lvi chytří při stopování svojí kořisti.

Skleněný dům

Skleněný dům (2013)

Příběh založen na skutečné události pojednává o německé okupaci v Maďarsku při posledních měsících druhé světové války, kdy mladík Elek Cohen (Jonas Armstrong) je oddělen od své rodiny, dostává se v přestrojení jako důstojník do jednotky SS a chce zajistit osud své rodiny a zachránit Židy před holocaustem. To ale netuší, co vše při záchraně odhalí.

The Watermen

The Watermen (2011)

Šest mladých lidí má při plavbě na dovolené problém se svým člunem, nedaleko na vodě pak vidí člun rybářů. Jakmile si myslí, že jsou zachránění a jejich dovolená dopadla dobře, tak netuší, že na ně nečekala záchrana, ale boj o holý život. Protože rybáři nejsou tak mírumilovní, jak na pohled vypadají, jsou to totiž psychopati a lovci, kteří používají lidskou návnadu na rybaření.

Zemětřesení

Zemětřesení (2018)

Příběh je založen na skutečné události, kdy v roce 1904 zemětřesení o velikosti 5,4 stupně Richterovy stupnice otřáslo hlavním městem Norska Oslem. Zemětřesení mělo tehdy svoje epicentrum v "Oslo Graben", které se rozkládá pod norským hlavním městem. Geologické průzkumy ukazují, že se začaly objevovat známky, kdy můžeme čekat další větší zemětřesení, a Oslo je tak opět v nebezpečí. Příběh obyčejných lidí je zachycen v děsivé sérii událostí, jak se pokoušejí přežít.

Packalové 2

Packalové 2 (1984)

Letní tábor nás uvítá v Camp Sasquatch a vše se bude točit kolem dvou hlavních pozemků. Majitel Sasquatch Giddy (Richard Mulligan) se snaží udržet svůj tábor otevřený poté, co Hershey (Hamilton Camp), majitel tábora Patton, který se nachází přímo u jezera, chce koupit celé jezero pro Camp Patton. A tak se oba domluví na vyřešení problému. Bude to boxerský zápas, který se bude konat na konci letního tábora a vítěz získá jezero.

Chosen

Chosen (2016)

Příběh z roku 1944, kdy maďarský židovský advokát Sonson (Luke Mably) je v nuceném pracovním táboře, když ho náhlá smrt jeho ženy, která umírá na rakovinu prsou, přiměje, aby se aktivně bránil nacistům. A tak mladý právník vede boj proti nacistům blízko konce druhé světové války.

Temný věk

Temný věk (1987)

Na severním území Austrálie útočí a zabíjí lidi masivní krokodýl. K zabijákovi krokodýlu je přidělen strážce Steve Harris (John Jarratt), ale dostává se do problémů s místními domorodci, kteří věří, že krokodýl je duch jejich minulosti. Strážce musí spolupracovat s domorodci, aby vypracovali společný plán, který bude respektovat jejich přání stejně jako ochranu místních obyvatel ohrožených krokodýlem.

The Pack

The Pack (1977)

Obyvatelé rekreačního střediska Seal Island se ocitnou v blízkosti terorizované a nebezpečné skupiny psů. Jedná se o zbytky vyřazených mazlíčků návštěvníků, a tak se z nejlepšího přítele člověka náhle stane nejhorší. Mořský biolog Jerry (Joe Don Baker) se musí vypořádat se zabijáckým instinktem psů a zároveň musí ochránit vlastní rodinu.

Horké letní noci

Horké letní noci (2017)

Každý si představuje léto trochu jinak než Daniel (Timothée Chalamet), který vzal brigádu na benzínce a nudnou šichtu mu jednoho dne změní drogový dealer utíkající před policií. Daniel mu pomůže a dostane se do světa plného hloupých gangsterů, lehkých holek a násilných feťáků. Uvědomí si, že je toho na něj moc, anebo si to nechá přerůst přes hlavu?

Skating to New York

Skating to New York (2013)

Nebezpečná a mrazivá cesta pěti dospívajících chlapců (Connor Jessup, Wesley Morgan, Gage Munroe, Matthew Knight a Dylan Everett), kteří opouštějí své malé kanadské město a riskují bruslení přes jezero Ontario do New Yorku v nejchladnějším dni v roce. Během své dobrodružné cesty pět chlapců překoná překážky, podrobí se zkoušce a posílí svoje přátelství.

Řev

Řev (1981)

Hank (Noel Marshall) je ochránce přírody, který žije harmonický život vedle nezkrotných zvířat včetně gepardů, slonů nebo lvů pro zachování africké přírody. Když jeho žena a děti dorazí na návštěvu, dlouhotrvající bitva o dominanci mezi dvěma lvy vrcholí a začne ohrožovat životy celé rodiny.

Until Forever

Until Forever (2016)

Michael (Stephen Anthony Bailey) a Michelle (Madison Lawlor), dva studenti středních škol, se do sebe šíleně zamilují. Jejich životy jsou plné smíchu, když společně plánují budoucnost. Ale sny mladého páru jsou přerušeny, když je Michaelovi diagnostikována vzácná forma rakoviny. A tak přichází boj Michaela a Michelle s rakovinou a jejich víra a odhodlání prochází těžkou zkouškou.

Reklama