Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
17 fanoušků
/ 12 bodů
naveden
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Horor
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Californication
(2007)
Misfits: Zmetci
(2009)
Teorie velkého třesku
(2007)
Black Books
(2000)
Skins
(2007)
Dr. House
(2004)
Přátelé
(1994)
Simpsonovi
(1989)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Super drbna
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
12 bodů
Fanklub
(17)
chaya
iamzanet
Pájusha
landofka
iiiva
Mulkinka
Friganat
de facto
Alisisss
panpepee
Al.
aster
tallerma
kucamen
Havtek
gainlly
zdeno117