Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 5 bodů
Cpt.Ajax
Martin Podéšť
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Krimi
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené seriály
(10)
Monty Pythonův létající cirkus
(1969)
Black Books
(2000)
Dr. House
(2004)
Na doživotí
(2007)
Červený trpaslík
(1988)
Ajťáci
(2006)
Californication
(2007)
Futurama
(1999)
Simpsonovi
(1989)
Teorie velkého třesku
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(8)
bagetka007
SmaX
ThirdMan
wendy.pod
Destroyeer
MrLui
Lula137
Firewalker